Proč mi tak padají vlasy?

Příčiny

I přesto že vypadávání vlasů může vypadat jako především mužský problém, také ženy často tímto problémem trpí.
Nadměrná ztráta vlasů se může projevit v jakémkoli věku a má hned celou škálu příčin: hormonální změny, dědičnost, užívání léků, stres, strava, drastický úbytek váhy či nešetrná péče o vlasy.

Co s tím?

Své genetické predispozice sice změnit nemůžete, nicméně chránit své vlasy můžete i jinak. Pravidelnou konzumací listnaté zeleniny, fazolí, tofu či červeného masa si zajistíte dostatečný přísun železa a zinku, což jsou živiny, které hrají klíčovou roli v podpoře růstu vlasů. Své vlasy češte pomalu a jemně a snažte se je také nevystavovat nadměrnému horku, jelikož styling za pomoci fénu či žehličky může narušit strukturu vlasů.

Čím dříve začnete s léčbou, tím efektivněji se zbavíte nadměrného vypadávání vlasů.
Začít můžete již dnes s:

    • ►energizujícím šampónem KÉRASTASE SPECIFIQUE Bain Stimuliste, který vytváří optimální prostředí pro zdravou pokožku hlavy

    • ►luxusní kúrou KÉRASTASE DENSIFIQUE Scalp Treatment Massage, která obnovuje hustotu vlasů
    • ►účinným přípravkem INNO-ROLLER HAIR REVIVAL, který zvyšuje hustotu vlasů a poskytuje dostatek živin pro vlasový folikul

Vyzkoušejte i Vy profesionální přípravky v péči o vlasy – nyní exkluzivně v BeautyShape center!

Komentáře (0)

Žádné komentáře v tuto chvíli

Nový komentář

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.