Seznam produktů podle značky LORÉAL Professional

Světoznámá značka prodávaná výhradně v luxusních kadeřnických salónech

Již od roku 1909 L'Oréal Professionnel je volbou číslo jedna a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu.

L’Oréal je jako světový lídr v oblasti krásy přítomen ve 130 zemích světa. Jeho odolnost plynoucí z talentu a různosti jeho zaměstnanců má za výsledek více než sto let zkušeností s produkcí výrobků a služeb v oblasti krásy.

L’Oréal se zrodil díky odhodlání geniálního vědce Eugèna Schuellera před více než sto lety. Toto dobrodružství neustále pokračuje díky talentu, oddanosti a přesvědčení mužů a žen, kteří sdílejí kulturu L’Oréalu. Předávání dovedností, znalosti, odvaha, představivost, smysl pro inovace, neustálé hledání výjimečnosti, stejně jako radost z dobře odvedené práce, úsilí, výzvy a pevná víra v důležitost krásy - to jsou některé vlastnosti, jež drží naše týmy pohromadě. Tyto vlastnosti odlišují kulturu skupiny a ty, kteří v ní pracují.

S celosvětovým úspěchem svých produktů L’Oréal prokazuje solidní výkonnost, která garantuje, že jste součástí vzrušujícího a náročného byznysu. Skupina roste rychleji než trh, což posiluje její pozici lídra. Dobré hospodářské výsledky daly skupině zdroje umožňující naplnění jejích ambicí, což vedlo k přílivu více než miliardy nových zákazníků.

There are no products in this category

Search what you are looking for