SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml
SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml
SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml
SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml

SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml

2 025 Kč

Denní a noční krém, který chrání pleť proti každodenním vlivům agresorů městského života a znečištěného prostředí

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

SOTHYS Creme jeunesse depolluante 50 ml

Popis:

Znečištění životního prostředí může být příčinou nerovnováhy kožního mikrobiomu. Pleť je oslabená a ztrácí svou ochrannou schopnost. Tento ochranný, energizující a regenerační krém odhaluje přirozený jas všech typů pleti. Posiluje nevýraznou, matnou a stresovanou pleť a zároveň chrání proti nepříznivým vlivům městského života a znečištěného prostředí.

Tajemství účinnosti: mořský komplex, který chrání mikrobiomy kůže a pomáhá tak posilovat obranyschopnost pokožky a zároveň ji ochraňuje před enviromentálním stresem.

Výsledek: pleť je posilněná a detoxikovaná, její rovnováha je obnovena a přirozený jas je oživen. Pleť vypadá viditelně mladší.

Aktivní složky:

organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy, mořský komplex, kyselina glykolová

Typ pleti:

Všechny typy pleti

Použití:

Používejte ráno a večer na obličej a dekolt.

Ráno: Po energizujícím séru a před detoxikační esencí.

Večer: Po detoxikační esenci a energizujícím séru.

Objem: 50 ml

3 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.