• -300 Kč
  • Ušetříte 300 Kč
HydroPeptide Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel 2x15ml
INNOAESTHETICS LAB.

HydroPeptide Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel 2x15ml

1 990 Kč
1 690 Kč Ušetříte 300 Kč
S DPH

Intenzivní krystalický dvoustupňový peeling s 5% kyselinou mléčnou, neuro a aminopeptidy.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 15%!

Množství
  Poslední kus skladem

HydroPeptide Nimni Cream 50ml

Popis:

Okamžité výsledky jsou dosaženy jemnou mikrodermabrazí a lehkým chemickým peelingem. Jedná se o péči o obličej ve dvou jednoduchých krocích. Přípravek zároveň zvyšuje schopnost pronikání dalších účinných složek. Pleť je hladší, jasnější a zdravější již po prvním ošetření. Také se používá k redukci jizev po akné, v péči o stárnoucí kůži rukou, při suchosti chodidel a loktů, dokonce i jako prevence strií. Přitom se pokožka neolupuje a nevyžaduje přerušení Vašich běžných aktivit. Peeling 1 - leštící krystaly: Krystaly vitamínu C a pomerančový olej zjemňují kožní rýhy, zesvětlují pokožku, poskytují okamžitou mikrodermabrazi a zbavují pokožku drobných vrásek. Peeling 2 - zpevňující peptidy: Zpevňující peptidy, vitamin C – pokračují v proměně kůže pomocí aktivního gelu, který činí pokožku hladší a mladistvě vypjatou.

Aktivní složky:

6 peptidů včetně zpevňujícího peptidu, relaxačního peptidu, hydratačního peptidu. Poskytují vynikající anti-agingové účinky včetně viditelného vyplnění vrásek a zvýšení hydratace pomocí exfoliace. 5% kyselina mléčná a medvědice lékařská podporují jasnější, vyrovnanější a hladší pleť. Zelený čaj, okurka, echinacea a heřmánek mají antioxidační a zklidňující vlastnosti.

Použití:

Po očištění masírujte pokožku směrem nahoru krouživými pohyby po dobu 1 - 2 minut pomocí 1,25 ml přípravku Peel 1. První peeling neodstraňujte, následně rovnou aplikujte 1,25 ml Peel 2 a masírujte další 1 - 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou.

Objem: 2x15 ml

Detaily produktu

000474
1 ks

Product Comments

Komentáře (0)