Comfort Zone Sublime Skin Oil Cream 60 ml

Comfort Zone Sublime Skin Oil Cream 60 ml

2 603 Kč
 

Comfort Zone Sublime Skin Oil Cream 60 ml

Popis:

Do hloubky yživující olejový krém s technologií Cell-Support Technology ™ s efektem obnovení pokožky, je koncipován tak, aby pomáhal pleti proti extrémní suchosti, ztenčení a ztrátě hustoty, které jsou typické pro pokožku v období menopauzy. Pokožku vyživuje a aktivuje věkem oslabené kožní mechanismy způsobené vlivem poklesu estrogenu.

+14% zvýšení syntézy kolagenu *. *In vitro test na fibroblastech, aplikace Sublime Skin Oil Cream.

Aktivní složky:

Extrakt čekanky, biotechnologický marine extrakt, abyssinia olej, bambucké máslo a rostlinný skvalen z olivového oleje

Návod na použití:

Aplikujte ráno i večer na obličej a krk a masírujte do úplného vstrěbání.

Typ pleti:

Vhodné pro ztenčenou suchou pleť trpící nedostatky způsobenými menopauzou.

Objem: 60 ml

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10 %!

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.