Comfort Zone Hydramemory Cream 24H 60ml
Comfort Zone Hydramemory Cream 24H
Comfort Zone Hydramemory Cream 24H 60ml
Comfort Zone Hydramemory Cream 24H

Comfort Zone Hydramemory Cream 24H 60 ml

1 438 Kč
 

Comfort Zone Hydramemory Extra Cream 24H 50 ml

Popis:

Bohatý hydratační krém pro exrémně vysušenou pleť. Speciální složení neucpává póry, zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Díky jemné lehké konzistenci tento krém do hloubky hydratuje pokožku a poskytuje pocit pohodlí. Doporučuje se kdykoli, kdy pokožka ztrácí vlhkost, při nepříznivém počasí, během a po cestování letadlem.

Aktivní složky:

Trehaloza, Výtažky z baobabu - udržuje hydrataci v buňkách, Kyselina hyaluronová, Trimoist - zajistí celodenní hydrataci.

Typ pleti:

Všechny typy pleti.

Použití:

Denní krém.

Objem: 50 ml.

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.