SOTHYS Maska purifiant a largile

SOTHYS Maska purifiant aux deux argiles 50 ml

752 Kč

Čistící jílová maska pro mastnou pleť s nedokonalostmi

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 10% 150 Kč
 

SOTHYS Maska purifiant aux deux argiles 50 ml

Popis:

Čistící a matující krémová maska při aplikaci dodává pocit svěžesti, uvolňuje póry zanesené nečistotami a snižuje nežádoucí lesk smíšené a mastné pleti. Výsledkem je opět čistá, svěží a projasněná pleť. Má čistící, zjemňující a antibakteriální účinky.

Aktivní složky:

Zelený a bílý jíl, kyselina salicylová

Typ pleti:

Všechny typy pleti, zejména mastná a problematická pleť

Použití:

Aplikujte 1-2 týdně v silné vrstvě na celý obličej nebo jen na T zónu. Lze aplikovat i lokálně na nedokonalosti. Nechejte působit 15 minut a poté opláchněte vodou. Vyvarujte se kontur očí.

Objem: 50 ml

3 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.