SOTHYS Creme reparatrice 50ml

SOTHYS Creme reparatrice 50 ml

1 017 Kč

Reparační krém

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

SOTHYS Creme reparatrice 50 ml

Popis:

Regeneruje, hydratuje, zklidňuje. Denní a noční péče. Tao péče je speciálně vytvořena pro pleť s problémy, pomáhá buněčné obnově a umožňuje eliminaci nerovnosti pleti, vhodná také pro muže jako krém po holení k eliminaci malých komedonů a nerovností pleti.

Typ pleti:

Všechny typy pleti

Použití:

Ráno a/nebo veče, závislé od potřeb pleti aplikujte produkt na perfektně čistou pleť a nechejte pronknout lehkou masáží pomocí konečků prstů. Aplikujte na tvář, krk a dekolt, záda nebo lokálně na postižená místa.

Objem: 50 ml

5 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.