INSTITUTE HYALUAL Multikyselinové exfoliační polštářky 60 ks

INSTITUTE HYALUAL Multikyselinové exfoliační polštářky 60 ks

1 599 Kč

Vysoce efektivní regenerační multikyselinové polštářky, které mohou skutečně zlepšit vzhled pokožky.

 

INSTITUTE HYALUAL Multikyselinové exfoliační polštářky 60 ks

Popis:

Obnovuje povrch pokožky, zlepšuje její strukturu a tonicitu, snižuje výskyt hlubokých vrásek a výrazně zmenšuje velikost pórů. V jediném kroku vyrovnávají tón pleti a zmenšuje velikost pórů a množství vrásek v obličeji. Účinné proti hyperpigmentaci a výrazně zvyšuje pružnost pokožky.

Aktivní složky:

Kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina citronová, kyselina salicylová, vitamin B5

Typ pleti:

Mastná, smíšená a problematická pleť.

Použití:

Jemně otřete čistou a suchou pokožku obličeje a krku krouživým pohybem a vyhněte se oblasti očí. Pokračujte v používání, dokud není polštářek suchý. Doporučuje se začít používat 3krát týdně a postupně zvyšovat až dvakrát denně.

Objem: 60 ks


5 ks

Institute Hyalual - je inovativní nadace specializovaná na výzkum a vývoj, výrobu a poskytování služeb v oblasti anti-age terapie, omlazení pleti, korekce a obnovy.

Produkt zatím nemá žádné recenze

Hodnocení Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.