SOTHYS Serum energisant integral 30 ml
SOTHYS Serum energisant integral 30 ml
SOTHYS Serum energisant integral 30 ml
SOTHYS Serum energisant integral 30 ml

SOTHYS Serum energisant integral 30 ml

2 306 Kč

Extrémně jemné a lehké sérum pro všechny typy pleti.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 10% 461 Kč
 

SOTHYS Serum energisant integral 30 ml

Popis:

Sérum bylo vyvinuto na ochranu před škodlivými účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit stárnutí kůže. Po aplikování působí jako silný koktejl detoxikačních, okysličujících a energizujících látek.

Výsledek: pleť je detoxikovaná, projasněná a okysličená. Její vitalita a mladivost je obnovena. Pokožka je vyhlazená a rozjasněná.

Aktivní složky:

organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy

Typ pleti:

Všechny typy pleti, zejména pro unavenou, zašedlou a matnou pleť.

Použití:

Aplikujte ráno a večer na obličej a krk. Poté naneste váš obvyklý krém Sothys. Může být použito společně s jiným sérem. Pro intentzivní účinek používejte společně s detoxikačním krémem mládí.

Objem: 30 ml

4 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.