SOTHYS Gommage visage eclat 50 ml

SOTHYS Gommage visage eclat 50 ml

901 Kč

Peeling, který pomáhá zbavovat matnou pleť nečistot a propůjčuje jí viditelně zářivější a jemnější vzhled.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 10% 180 Kč
 

SOTHYS Gommage visage eclat 50 ml

Popis:

Tento jemný peeling kombinuje malinová semínka a rýži Camargue s revitalizující březovou mízou. Jemně zbavuje pokožku nečistot a odumřelých buněk, čistí pleť do hloubky, podporuje rychlejší obnovu buněk, viditelně rozjasňuje pleť a pomáhá redukovat výskyt pórů a tmavých skvrn.

Pokožka je krásně hladká, jemná, pročištěná a projasněná.

Aktivní složky:

certifikovaná organická březová míza (sbíraná ručně), certifikovaná bio malinová semínka, certifikovaná organická zrna rýže Camargue

99% přírodních látek, 23% pochází z organického zemědělství

Typ pleti:

Všechny typy pleti

Použití:

Aplikujte 1-2krát týdně krouživými pohyby na vyčištěnou pokožku, suchou nebo vlhkou, vyhněte se konturám očí. Poté pořádně opláchněte.

Objem: 50 ml

Certifikováno ecocertifikátem ECOCERT podle mezinárodních standardů COSMOS ORGANIC.

Veganský produkt

4 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.