Comfort Zone Sublime Skin Cream 60 ml
COMFORT ZONE

Comfort Zone Sublime Skin Cream 60 ml

2 570 Kč
S DPH

Liftingový omlazující krém s vyplňujícím efektem.

Akce! Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma!

Množství
  Poslední kus skladem

Comfort Zone Sublime Skin Cream 60 ml

Popis:

Omlazující krém pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje ARCHI-LIFT™ technologii, pro aktivní lifting zevnitř. Skládá se z kombinace aktivních složek, které posilují tři pilíře pleti – vodu, protein a lipidy. Obnovuje strukturu, pevnost a kontury pleti. Vyživuje, vyplňuje, zpevňuje pleť a redukuje vrásky. Obsahuje VĚDECKY VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™. Je složen z 89 % přírodních složek.

Inspirovaný nejnovějšími dermatologickými technikami hydrovýplní, lipo-výplní a peelingy, je Sublime Skin novým jednotným programem domácí péče, ošetření a tipů životního stylu pro nápravu všech známek stárnutí a viditelné omlazení pleti. Nejnovější ARCHI-LIFT™ technologie obnovuje strukturu pleti zevnitř, zároveň doplňuje vodu, stimuluje proteiny a lipidy.

Po třicetidenních testech u 20 žen v sebehodnocení 85 % z nich vyhodnotilo pleť plnější a 95 % dále pružnější a jednotnější.

Aktivní složky:

Bílá pivoňka, mikro a makro kyselina hyaluronová, palmytoyl glycinen.

Návod na použití:

Aplikujte ráno a večer samostatně, po čištění nebo po aplikaci Sublime Skin Serum pro intenzivnější a vyživující účinek.

Typ pleti:

Vhodné pro smíšenou a dehydratovanou pleť se ztrátou pevnosti, elasticity a pro pleť s vráskami. Ideální do mírného klimatu.

Objem: 60 ml

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

Detaily produktu

000401
1 ks

Product Comments

Komentáře (0)