Comfort Zone Sublime Skin Rich Cream 60 ml
COMFORT ZONE

Comfort Zone Sublime Skin Rich Cream 60 ml

2 750 Kč
S DPH

Výživný liftingový krém s vyplňujícím efektem.

Akce! Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma!

Množství

Comfort Zone Sublime Skin Rich Cream 60 ml

Popis:

Liftingový, výživný a omlazující krém pro suchou až velmi suchou pleť s vyplňujícím efektem. ARCHI-LIFT™ technologie obnovuje strukturu, pevnost a kontury pleti. Vyživuje, vyplňuje, zpevňuje pleť a redukuje vrásky. Obsahuje VĚDECKY VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY bez silikonů z 81 % přírodních složek. Je bohatý na vyživující másla a oleje.

Inspirovaný nejnovějšími dermatologickými technikami hydrovýplní, lipo-výplní a peelingy, je Sublime Skin novým jednotným programem domácí péče, ošetření a tipů životního stylu pro nápravu všech známek stárnutí a viditelné omlazení pleti. Nejnovější ARCHI-LIFT™ technologie obnovuje strukturu pleti zevnitř, zároveň doplňuje vodu, stimuluje proteiny a lipidy.

Po třicetidenních testech u 20 žen v sebehodnocení 85 % z nich vyhodnotilo pleť plnější a 95 % dále pružnější jednotnější.

Aktivní složky:

Bílá pivoňka, mikro a makro kyselina hyaluronová, palmytoyl glycine.

Návod na použití:

Aplikujte ráno a večer samostatně, po čištění nebo po aplikaci Sublime Skin Serum pro intenzivnější a vyživující účinek.

Typ pleti:

Vhodný pro zralou pleť, zejména pro ty s mdlou a nedostatečně vyživenou pletí či pro pleť se ztrátou tonu a pružnosti, s vráskami. Ideální i v drsnějších klimatických podmínkách.

Objem: 60 ml

Detaily produktu

000402
4 ks

Product Comments

Komentáře (0)