Comfort Zone Sublime Skin Eye Patch 6 ks
COMFORT ZONE

Comfort Zone Sublime Skin Eye Patch 6 ks

1 500 Kč
S DPH

Oční maska s peptidy. Zajišťuje okamžitý efekt osvěžení a omlazení.

Akce! Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma!

Množství

Comfort Zone Sublime Skin Eye Patch 6 ks

Popis:

Inovativní korekční hydrogelová maska na oči s peptidy pro okamžité osvěžení, viditelné omlazení a výživu očního okolí. Otoky a známky únavy zmizí již po pár minutách. Obsahuje VĚDECKY VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY, bez silikonů, parfemace, z 96 % přírodních složek. Pro intenzivní omlazující efekt použijte dva až třikrát týdně společně s očním krémem SUBLIME SKIN.

Inspirovaný nejnovějšími dermatologickými technikami hydrovýplní, lipo-výplní a peelingy, je Sublime Skin novým jednotným programem domácí péče, ošetření a tipů životního stylu pro nápravu všech známek stárnutí a viditelné omlazení pleti. Nejnovější ARCHI-LIFT™ technologie obnovuje strukturu pleti zevnitř, zároveň doplňuje vodu, stimuluje proteiny a lipidy.

V rámci nezávislého laboratorního testování (na vzorku 20 respondentů) 80% žen uvádí, že váčky pod očima jsou redukovány. 80% žen uvádí, že oční okolí je odpočinuté a méně unavené.

Aktivní složky:

Hesperidin, chrysin, hexapeptin.

Návod na použití:

Očistěte pleť a odličte oční okolí a jemně osušte. Aplikujte na oblast pod očima co nejblíže nosu. Nechte působit 10 minut. Můžete nechat působit až hodinu nebo dokonce přes noc. Lze používat jako kúru: dvakrát týdně po dobu dvou týdnů a potom jednou za týden pro následující dva týdny.

Typ pleti:

Doporučujeme pro unavené oči s evidentními známkami vrásek, otoků, váčků a tmavých kruhů. Ideální jako týdenní ošetření a pro ošetření při náhlé únavě očního okolí.

Objem: 6 sáčků po 2 náplastech (6 aplikací)

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

Detaily produktu

000405
4 ks

Product Comments

Komentáře (0)