Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

488 Kč

Šamponová lázeň pro zesvětlené nebo melírované vlasy

 

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

Popis:

Nepochybujte ani na okamžik o kráse své blond barvy. Oslnivá zářivost. Díky kombinaci účinných látek budou navíc každý den perfektně čisté, chráněné a jak jinak než v dokonale studeném odstínu.

Výsledky:

Dodává vlasům dlouhotrvající hydrataci

Vlasy jsou až 8x viditelně zářivější a 11x méně náchylné k lámání

Odstraňuje nečistoty a částice ze znečištěného ovzduší

Eliminuje opětovné ulpívání zněčištěných částic

Dodává vlasům okamžitou záři, která vydrží až 24 hodin

Zanechává vlasy intenzivně vyživené

Aktivní složky:

Kyselina hyaluronová - dodává zpevnění a působí preventivně proti poškození

Protěž alpská - má antioxidační účinky, chrání a zjemňuje vlasová vlákna

UltraViolet neutralizátory - zbavují blond vlasy nežádoucího teplého podtónu

Použití:

Vlasy nejprve namočte a následně je zbavte přebytečné vody. Pomocí prstů poté naneste do 5 klíčových oblastí hlavy množství šamponu o velikosti mince a masírováním vytvořte s vodou emulzi. Zaměřte se především na pokožku hlavy, abyste se zbavili všech nečistot. Poté opláchněte. Naneste další dávku šamponové emulze ve stejném množství a opět promasírujte. Vytvoří se větší objem pěny, díky které se očistí především délky vlasů a konečky. Nakonec opět důkladně smyjte.

Objem: 250 ml

5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

Produkt zatím nemá žádné recenze

Hodnocení Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.