• Výprodej!
  • -350 Kč
Tranquillity Body Cream
Comfort Zone Tranquillity Body Cream...
Tranquillity Body Cream
Comfort Zone Tranquillity Body Cream 200 ml

Comfort Zone Tranquillity Body Cream 200 ml

1 386 Kč 1 736 Kč -350 Kč

Pečující, výjimečně vyživující aromatický tělový krém.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

Comfort Zone Tranquillity Body Cream 200 ml

Popis:

Pečující, výjimečně vyživující aromatický tělový krém bohatý na přírodní oleje. Ideální pro suchou a dehydratovanou pokožku. Jedinečná a exkluzivní směs aromatických přírodních olejů pro celkový zážitek pohody mysli a těla.

Aktivní složky:

Esenciální oleje z růžového dřeva, vanilky, růže, cedru, palmarosy a pomeranče.

Použití:

Naneseme malé množství na požadovanou oblast.

Výsledky:

Jedinečná a exkluzivní směs aromatických přírodních olejů pro celkový zážitek pohody mysli a těla.

Objem: 200 ml.

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.