Kdo jsme

Jsme první salónní boutique v Praze od centra krasy BEAUTYSHAPE.

Naše prodejna
Naše prodejna Lublaňská 47
Naše prodejna ul. Lublaňská 47

Již od roku 2004 se snažíme být spolehlivým partnerem pro obnovení přirozené krásy našich klientů. Skutečný účinek veškerých metod a kosmetiky použitých v našem salonu je prokázán klinickými testy. V roku 2014 pro naší klienty jsme založily internetový obchod profesionální salonní kosmetiky.


Proč nakupovat u nás

  1. Prodáváme pouze profesionální kosmetiku, kterou požíváme v našem centru krásy BEAUTYSHAPE a máme s ní výborné zkušenosti. S profesionální kosmetikou dosáhnete prokazatelně lepších výsledků, proto vždy doporučujeme konzultaci s odborníky našeho centra krasy.
  2. V naší nabídce naleznete exklusivní značky a většinu našich výrobků nelze zakoupit v drogériích, jelikož jsou určeny pouze pro salony krásy.
  3. Prodáváme pouze originální značkové přípravky s garancí kvality. Výrobky, které si u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze u dodavatelů certifikovaných výrobci.
  4. Záruka nejlepší ceny! Při nákupu nad 1000,- Kč registrovaní klienti získávají 15% z částky zpět ve formě poukazu na služby centra krásy BEAUTYSHAPE.
  5. Pravidelné děláme výhodné cenové a dárkové akce
  6. Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit nebo vyměnit.

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.