Internetový obchod: beautyshape.eu

Jsme první salónní boutique v Praze od centra krasy BEAUTYSHAPE.

Již od roku 2004 se snažíme být spolehlivým partnerem pro obnovení přirozené krásy našich klientů. Skutečný účinek veškerých metod a kosmetiky použitých v našem salonu je prokázán klinickými testy. V roku 2014 pro naší klienty jsme založily internetový obchod profesionální salonní kosmetiky.

Proč nakupovat u nás

  1. Prodáváme pouze profesionální kosmetiku, kterou požíváme v našem centru krásy BEAUTYSHAPE a máme s ní výborné zkušenosti. S profesionální kosmetikou dosáhnete prokazatelně lepších výsledků, proto vždy doporučujeme konzultaci s odborníky našeho centra krasy.
  2. V naší nabídce naleznete exklusivní značky a většinu našich výrobků nelze zakoupit v drogériích, jelikož jsou určeny pouze pro salony krásy.
  3. Prodáváme pouze originální značkové přípravky s garancí kvality. Výrobky, které si u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze u dodavatelů certifikovaných výrobci.
  4. Záruka nejlepší ceny! Při nákupu nad 1000,- Kč registrovaní klienti získávají 10% z částky zpět ve formě poukazu na služby a produkty centra krásy BEAUTYSHAPE.
  5. Pravidelné děláme výhodné cenové a dárkové akce
  6. Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit nebo vyměnit.

Kategorii našeho obchodu

Provozovatel internetového obchodu beautyshape.eu

  • Název společnosti: United Foods Europe s.r.o.
  • Prodejna a výdejní místo: ul. Lublaňská 47, 120 00 Praha 2 (po-pá 10-18 hod.)

Právní sídlo společnosti: Šátalská 987/4, Praha, PSČ 142 00, Česká republika

IČ: 28459717 / DIČ: CZ28459717

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.