Osobní odběr v Praze ZDARMA

  • osobní odběr je možný v Praze a to v v naší prodejně BEAUTYSHAPE center na Praze 2 - Lublaňská 47 (200m od stanice metra I.P.Pavlova).
  • uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě, bankovním převodem a platební kartou při objednání prostřednictvím internetu.
  • pro produkt objednaný s vyzvednutím na osobní odběr si přijďte až po obdržení výzvy k osobnímu odběru na email, případně telefon.

Kurýr PPL

doprava PPL
  • Cena za dopravu je 99 Kč
  • objednaný produkt je doručen prostřednictvím kurýrní společnosti PPL
  • Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. ráno před doručením Vás bude kontaktovat kurýr a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení
  • při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení
  • zásilku můžete sledovat na adrese: www.ppl.cz v menu najdete pole "sledování zásilky" nebo na infolince PPL: 840 775 775
  • Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky. V případě jakéhokoliv poškození nebo podezření zapište tuto výhradu a specifikaci poškození do protokolu řidiče při podpisu přijetí zásilky V případě pochybností o stavu obalu nebo zásilky máte možnost zásilku odmítnout. V takovém případě nás ihned informujte na dalším postupu.
  • Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

Způsoby platby

Zboží můžete zaplatit buď v hotovosti při převzetí zboží od PPL (dobírka), nebo předem - bankovním převodem nebo platební kartou, přes platební tlačítka ČSOB a Poštovní pořitelny. Dále je možné zboží zaplatit hotově při osobním odběru zboží v našem kamenném obchodě BEAUTYSHAPE. 

Platba platebními kartami na internetu JE BEZPEČNÁ 

Platba kartou na internetu je rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování. Neplatíte zde žádné poplatky a v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost. Po potvrzení objednávky jste přesměrováni na platební bránu naší banky, kde zadáte údaje o své platební kartě. O výsledku transakce jste informováni. Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vašem bankovním účtu. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.