Dárkový poukaz 2 000 Kč

Dárkový poukaz 2 000 Kč

1 Recenze
1 653 Kč
 

Dárkový poukaz 2 000 Kč 

Tento univerzální poukaz lze využít na více než 100 služeb salónu Beautyshape, takže si jistě vybere každý!

Uplatnění poukazu: K uplatnění poukazu postačí na recepci ukázat číslo Vaší objednávky. V našem systému bude již spárované s unikátním kódem, který recepční pouze zadá při platbě. Částku lze využít celou, či po částech. Zbytek se Vám vždy uloží na Vašem účtu.


Kontakt pro uplatnění poukazu:

salon BEAUTYSHAPE Praha

Centrum krásy Beautyshape - největší profesionální centrum krasy v Praze. Vice než 100 služeb na jednom miste pro Vaši krásu.

Adresa: ul. Lublaňská 1720/47, 120 00 Praha 2 - Nové Město
(salon se nachází 200m od metra I.P. Pavlova)

Tel: 773 03 47 47

beautyshape_s.jpg

BeautyShape - moderní kosmetický salón a kadeřnictví s týmem profesionálů, kteří se postarají o Vaši krásu, pohodlí a dobrý pocit.

19 ks
1 Recenzí

Krásný poukaz a skvělé služby!
Poukaz jsem zakoupila pro svojí maminku a byl to skvělý dárek! Vyzvedla jsem ho na recepci salonu, kde mi ho slečna dala ještě do krásné ozdobné obálky. Ze služeb byla maminka také velmi nadšená, takže doporučuji! :)

on

Hodnocení Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.