D-LAB NUTRIKOSMETIKA Pomoc při ztrátě vlasů Masse-Capillaire
  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Pomoc při ztrátě vlasů Masse-Capillaire

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Pomoc při ztrátě vlasů Masse-Capillaire

  Vyprodáno
  2 640 Kč
  S DPH

  Doplněk stravy Balance Aktivator (56 kapslí) + Keratin Komplex (28 kapslí) + Program Detox (56 kapslí)

   

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Pomoc při ztrátě vlasů Masse-Capillaire

  Popis:

  Reguluje hormonální aktivitu zodpovědnou za padání vlasů. Reaktivuje růst vlasů. Program, který se zaměřuje na vypadávání vlasů spojené s neurohormonální poruchou, což je složitý problém s vlasy, který musí bbýt léčen zevnitř, poskytováním cílených aktivních složek schopných obnovit nerovnováhu a zahušťování hmoty vlasů.

  Aktivní složky:

  Griffonia, Escholzia, Vitamin C, Magnesium, Vitamin D, Coenzym Q10, Ostropestřec, Vitamin B1, B3, B5, B6, B8, Chlorela, Kontryhel, Melatonin, Réva vinná aj.

  Doporučené dávkování:

  Užijte 2 tobolky Balance Aktivator, 1 tobolku Keratin Komplex a 2 tobolky Program Detox denně ráno nezávisle na jídle.

  Obsah balení: Balance Aktivator (56 kapslí) + Keratin Komplex (28 kapslí) + Program Detox (56 kapslí)

  zkušenost s kosmetikou D-LAB Nutricosmetics

  D-LAB Nutricosmetics: Cesta k přirozené kráse zevnitř

  V dnešním rychlém a stresujícím světě hledáme způsoby, jak podpořit naši krásu, aniž bychom museli obětovat kvalitu a zdraví. Jedním z takových způsobů je použití nutrikosmetiky - kosmetických produktů, které jsou doplňkem stravy a podporují zdraví a krásu zevnitř. Jednou z nejúčinnějších značek v tomto odvětví je D-LAB Nutricosmetics, která nabízí širokou škálu produktů pro různé potřeby. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím těchto produktů a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

  Moje zkušenost s D-LAB Nutricosmetics

  Jako někdo, kdo vždy hledal způsoby, jak zlepšit kvalitu pleti a zdraví vlasů, jsem se rozhodla vyzkoušet několik produktů z řady D-LAB Nutricosmetics. Zde je přehled mých zkušeností s některými z jejich nejoblíbenějších produktů:

  D-LAB Pure Complexion Cocktail

  Tento doplněk je určený pro podporu čisté a zdravé pleti tím, že pomáhá bojovat proti nedokonalostem a reguluje produkci kožního mazu. Obsahuje kombinaci přírodních složek, jako je zinek, vitamin B5, měď a kvasnice. Po použití tohoto produktu po dobu jednoho měsíce jsem si všimla, že moje pleť je čistší, jasnější a má méně zánětů a pupínků. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří trpí akné nebo mastnou pletí.

  D-LAB Hair & Nails Nutri-Booster

  Jelikož jsem měla vždy problémy s lámavými a slabými nehty i vlasy, rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které posilují vlasy a nehty. Po užívání tohoto produktu jsem zaznamenala značné zlepšení jak ve svých nehtech, tak ve vlasech. Nehty se staly pevnějšími a méně náchylnými k lámání, zatímco vlasy silnějšími a lesklými. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zlepšení kvality svých vlasů a nehtů.

  D-LAB Detox & Drainage Complex

  Tento produkt je zaměřen na podporu detoxikace těla a eliminaci toxinů, které mohou ovlivnit pleť a celkové zdraví. Obsahuje přírodní složky, jako je zelený čaj, artičok, kopřiva a jablečný ocet. Po třítýdenním užívání jsem si všimla, že moje pleť vypadá svěžejší a má méně otoků. Navíc jsem se cítila energičtější a celkově zdravější. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit detoxikaci a zlepšit zdraví pleti.

  D-LAB Slimming Complex

  Ačkoli jsem nikdy neměla vážný problém s nadváhou, chtěla jsem zkusit tento doplněk, abych zjistila, zda mi pomůže udržet svou ideální váhu a zlepšit tvar těla. Tento produkt obsahuje směs přírodních složek, jako je Garcinia cambogia, zelený čaj a L-karnitin, které pomáhají podporovat metabolismus tuků a zvyšovat energetický výdej. Po užívání tohoto doplňku jsem si všimla, že jsem ztratil několik kilogramů a mé tělo bylo pevnější a lépe tvarované. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zdravý a přirozený způsob, jak zhubnout nebo udržet svou váhu pod kontrolou.

  2 Reviews

  Zbožňuju
  Měla jsem takzvaně pár chlupů na hlavě, ale naštěsí jsem objevila DLAB. Jedním slovem zbožňuju tuhle kúru! Vlasy mám konečně krásně lesklé a husté. 😊
  By Sáraon 10.10.2022

  Skvělý výsledek!
  Po porodu mě trápilo vypadávání vlasů, díky DLAB jsem nepřišla o všechny vlasy, děkuji za záchranu! 😊
  By Karolína on 10.10.2022

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.