D-LAB NUTRIKOSMETIKA Krásná pokožka Jeunesse-Absolu

D-LAB NUTRIKOSMETIKA Krásná pokožka Jeunesse-Absolu

2 099 Kč

Doplněk stravy Kolagen Komplex (84 kapslí) + Omega 3 Komplex (28 kapslí) + Hyaluronic Komplex (28 komplex)

 

D-LAB NUTRIKOSMETIKA Jeunesse-Absolu

Popis:

Bojuje proti vráskám, hluboko hydratuje pokožku. Vyživováním vašeho těla zevnitř je možné hloubkové omlazení a ošetření pleti. Tento balíček nabízí trojitý program výživy s ultra cílenými účinnými látkami.

Aktivní složky:

Mořský kolagen, Omega 3, Omega 6, Vitamin E, Bramborový škrob, Hyaluronová kyselina aj.

Doporučené dávkování:

Užijte 1 tobolku Omega 3 Komplex, 1 tobolku Hyaluronic Komplex a 4 tobolky Kolagen Komplex denně ráno nezávisle na jídle.

Obsah balení: Kolagen Komplex (84 kapslí) + Omega 3 Komplex (28 kapslí) + Hyaluronic Komplex (28 kapslí)

4 ks
zkušenost s kosmetikou D-LAB Nutricosmetics

D-LAB Nutricosmetics: Cesta k přirozené kráse zevnitř

V dnešním rychlém a stresujícím světě hledáme způsoby, jak podpořit naši krásu, aniž bychom museli obětovat kvalitu a zdraví. Jedním z takových způsobů je použití nutrikosmetiky - kosmetických produktů, které jsou doplňkem stravy a podporují zdraví a krásu zevnitř. Jednou z nejúčinnějších značek v tomto odvětví je D-LAB Nutricosmetics, která nabízí širokou škálu produktů pro různé potřeby. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím těchto produktů a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

Moje zkušenost s D-LAB Nutricosmetics

Jako někdo, kdo vždy hledal způsoby, jak zlepšit kvalitu pleti a zdraví vlasů, jsem se rozhodla vyzkoušet několik produktů z řady D-LAB Nutricosmetics. Zde je přehled mých zkušeností s některými z jejich nejoblíbenějších produktů:

D-LAB Pure Complexion Cocktail

Tento doplněk je určený pro podporu čisté a zdravé pleti tím, že pomáhá bojovat proti nedokonalostem a reguluje produkci kožního mazu. Obsahuje kombinaci přírodních složek, jako je zinek, vitamin B5, měď a kvasnice. Po použití tohoto produktu po dobu jednoho měsíce jsem si všimla, že moje pleť je čistší, jasnější a má méně zánětů a pupínků. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří trpí akné nebo mastnou pletí.

D-LAB Hair & Nails Nutri-Booster

Jelikož jsem měla vždy problémy s lámavými a slabými nehty i vlasy, rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které posilují vlasy a nehty. Po užívání tohoto produktu jsem zaznamenala značné zlepšení jak ve svých nehtech, tak ve vlasech. Nehty se staly pevnějšími a méně náchylnými k lámání, zatímco vlasy silnějšími a lesklými. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zlepšení kvality svých vlasů a nehtů.

D-LAB Detox & Drainage Complex

Tento produkt je zaměřen na podporu detoxikace těla a eliminaci toxinů, které mohou ovlivnit pleť a celkové zdraví. Obsahuje přírodní složky, jako je zelený čaj, artičok, kopřiva a jablečný ocet. Po třítýdenním užívání jsem si všimla, že moje pleť vypadá svěžejší a má méně otoků. Navíc jsem se cítila energičtější a celkově zdravější. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit detoxikaci a zlepšit zdraví pleti.

D-LAB Slimming Complex

Ačkoli jsem nikdy neměla vážný problém s nadváhou, chtěla jsem zkusit tento doplněk, abych zjistila, zda mi pomůže udržet svou ideální váhu a zlepšit tvar těla. Tento produkt obsahuje směs přírodních složek, jako je Garcinia cambogia, zelený čaj a L-karnitin, které pomáhají podporovat metabolismus tuků a zvyšovat energetický výdej. Po užívání tohoto doplňku jsem si všimla, že jsem ztratil několik kilogramů a mé tělo bylo pevnější a lépe tvarované. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zdravý a přirozený způsob, jak zhubnout nebo udržet svou váhu pod kontrolou.

2 Reviews

Úžasný produkt
Tenhle přírodní doplněk stravy jsem si zamilovala hned po pár dnech užívání. Trpím na suchou a dehydratovanou pleť a to se brzy viditelně zlepšilo, doporučuji!
By Lenka Nakládalová on 10.10.2022

Super!
Skvělá hydratace a výživa pokožky, určitě pořídím znovu. 😊 Funguje dokonce lépe, než krémy na obličej!
By Jindřiška Zlatuchová on 10.10.2022
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.