LILAC Dermatologické mýdlo...

LILAC Dermatologické mýdlo antibakteriální a antifungální

Poslední kusy skladem
322 Kč

Dermatologické mýdlo antibakteriální a antifungální

 

LILAC Dermatologické mýdlo antibakteriální a antifungální

Popis:

Antibakteriální a antifungální glycerinové mýdlo. Ideální pro odolně (těžko léčitelné) akné. Lokální antimykotický účinek. Proti potu a proti tělesnému pachu. Má protizánětlivé účinky. Zabraňuje růstu a množení bakterií.

Aktivní složky:

TCC a síra, sorbitol, esenciální olej santalové dřevo, farnesol, linalool.

Typ pleti:

Vhodné pro všechny typy pokožky, zejména pro osoby s citlivou a problematickou pokožkou. Pro každodenní použití.

2 ks
zkušenost s kosmetikou LILAC

Zkušenost se značkou LILAC: Příběh ženy hledající dokonalou pleť

V dnešním článku bych se ráda podělila o své zkušenosti s produkty belgické značky LILAC, kterou založil doktor a specialista na dermatologickou péči. LILAC je zaměřena na vývoj pleťových čistících prostředků, které efektivně řeší nejrůznější dermatologické problémy. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím produktů LILAC a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

Moje zkušenost s Lilac

Moje zkušenost s produkty značky LILAC byla velmi pozitivní. Díky jejich kvalitě a účinnosti jsem dosáhla výsledků, které jsem si přála. Pokud hledáte řešení pro dermatologické problémy nebo chcete jednoduše zkvalitnit svou pleťovou rutinu, vřele doporučuji vyzkoušet produkty značky LILAC. Jejich odbornost a inovativní přístup vám jistě pomohou najít ideální řešení pro vaši pleť. Stejně jako já, i vy se můžete těšit na zlepšení vzhledu a zdraví vaší pleti díky této úžasné značce. Věřím, že si produkty LILAC zamilujete a budete s nimi naprosto spokojená.

LILAC. První setkání

S produkty značky LILAC jsem se poprvé setkala, když jsem hledala řešení pro své problémy s pleťovými nedokonalostmi. Po konzultaci s dermatologem jsem se rozhodla vyzkoušet jejich sortiment speciálně navržený pro mou pleťovou problematiku.

Pravidelná péče s LILAC

Díky LILAC jsem začala používat čistící gel, který nejenže dokonale odstraňoval nečistoty, ale také pomáhal udržovat rovnováhu mé pleti. Kromě toho jsem zahrnula do své rutiny hydratační krém, který zajišťoval dostatečnou hydrataci a prevenci vysušení pokožky.

Specializované produkty LILAC

Jednou z výhod značky LILAC je široká škála specializovaných produktů pro různé dermatologické problémy. V mé osobní péči jsem vyzkoušela například antibakteriální tonikum pro snížení zánětlivosti a serum pro redukci jizev a pigmentace.

Viditelné výsledky

Během několika týdnů pravidelného používání produktů značky LILAC jsem si všimla značných zlepšení vzhledu mé pleti.
Nejenže moje pleť byla čistší a zdravější, ale také se zlepšila její textura a celkový vzhled.

1 Reviews

Dobrý
Fajn mýdlo na vyčištění pleti. Funguje dobře.
By Amálie on 17.10.2022

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.