LILAC Dermatologické mýdlo regenerační po laseru a peelingu
  LILAC Dermatologické mýdlo regenerační po laseru a peelingu

  LILAC Dermatologické mýdlo regenerační po laseru a peelingu

  375 Kč
  S DPH

  Dermatologické mýdlo regenerační po laseru a peelingu

  Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 3.

   

  LILAC Dermatologické mýdlo regenerační po laseru a peelingu

  Popis:

  Proti zarudnutí a suchosti pokožky. Okamžitá obnova pokožky a dlouhotrvající efekt. Po peelingu a laseru zmírňuje příznaky neurogenního zánětu. Fyzické poškození pokožky po peelingu a laseru způsobuje poškození lipidové vrstvy, dochází k neurogennímu zánětu a k podráždění kůže. Regenerační účinek. Zabraňuje epidermální ztrátě vlhkosti.

  Aktivní složky:

  Makadamie triglyceridy, sójové steroly, sójový skvalen, rostlinný glycerin, světlicové ceramidy, sójové fosfolipidy, rostlinné mastné kyseliny.

  Typ pleti:

  Vhodné pro všechny typy pokožky, zejména pro osoby s citlivou pokožkou. Pro každodenní použití.

  10 ks
  zkušenost s kosmetikou LILAC

  Zkušenost se značkou LILAC: Příběh ženy hledající dokonalou pleť

  V dnešním článku bych se ráda podělila o své zkušenosti s produkty belgické značky LILAC, kterou založil doktor a specialista na dermatologickou péči. LILAC je zaměřena na vývoj pleťových čistících prostředků, které efektivně řeší nejrůznější dermatologické problémy. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím produktů LILAC a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

  Moje zkušenost s Lilac

  Moje zkušenost s produkty značky LILAC byla velmi pozitivní. Díky jejich kvalitě a účinnosti jsem dosáhla výsledků, které jsem si přála. Pokud hledáte řešení pro dermatologické problémy nebo chcete jednoduše zkvalitnit svou pleťovou rutinu, vřele doporučuji vyzkoušet produkty značky LILAC. Jejich odbornost a inovativní přístup vám jistě pomohou najít ideální řešení pro vaši pleť. Stejně jako já, i vy se můžete těšit na zlepšení vzhledu a zdraví vaší pleti díky této úžasné značce. Věřím, že si produkty LILAC zamilujete a budete s nimi naprosto spokojená.

  LILAC. První setkání

  S produkty značky LILAC jsem se poprvé setkala, když jsem hledala řešení pro své problémy s pleťovými nedokonalostmi. Po konzultaci s dermatologem jsem se rozhodla vyzkoušet jejich sortiment speciálně navržený pro mou pleťovou problematiku.

  Pravidelná péče s LILAC

  Díky LILAC jsem začala používat čistící gel, který nejenže dokonale odstraňoval nečistoty, ale také pomáhal udržovat rovnováhu mé pleti. Kromě toho jsem zahrnula do své rutiny hydratační krém, který zajišťoval dostatečnou hydrataci a prevenci vysušení pokožky.

  Specializované produkty LILAC

  Jednou z výhod značky LILAC je široká škála specializovaných produktů pro různé dermatologické problémy. V mé osobní péči jsem vyzkoušela například antibakteriální tonikum pro snížení zánětlivosti a serum pro redukci jizev a pigmentace.

  Viditelné výsledky

  Během několika týdnů pravidelného používání produktů značky LILAC jsem si všimla značných zlepšení vzhledu mé pleti.
  Nejenže moje pleť byla čistší a zdravější, ale také se zlepšila její textura a celkový vzhled.

  No reviews

  Mohlo by vás také zajímat

  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.