Comfort Zone Active Pureness Cleansing Gel
Active Pureness systém pro mastnou pleť
Comfort Zone Active Pureness Cleansing Gel
Active Pureness systém pro mastnou pleť

Comfort Zone Active Pureness Cleansing Gel 200 ml

711 Kč

Jemný čisticí a vyrovnávající odličovač.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

Comfort Zone Active Pureness Cleansing Gel 200 ml

Popis:

Svěží, delikátní gel pro každodenní čištění pokožky. Složení navržené pro mastnou a nečistou pokožku a její efektivní čištění. Odstraňuje make-up a přebytek kožního mazu z pórů bez dráždění mazových žláz. Neobsahuje alkohol.

Aktivní složky:

Jemné tenzidy, Sebustop - redukuje tvorbu mazu, Propolis.

Typ pleti:

Mastná pleť.

Použití:

Na navlhčenou pleť naneseme malé množství gelu, lehce promasírujeme a poté opláchneme vodou.

Objem: 200 ml.

Objem
200ml
4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.