Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40ml
  Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40ml

  Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40 ml

  1 990 Kč
  S DPH

  Tónovaný krém pro ochranu před pigmentací.

  Akce! Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma!

   

  Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40ml

  Popis:

  Lehce tónovaný krém pro každodenní ochranu před slunečním zářením, které dlouhodobě způsobuje nežádoucí tvorbu pigmentových skvrn.

  Jemně tónovaný krém sjednocuje pleť, chrání ji před slunečním zářením a díky obsahu palmitoylglycinu a peptidu má skvělý zpevňující účinek. Velmi lehká nemastící textura umožňuje zároveň použití krému namísto podkladové báze pod make-up.

  Aktivní složky:

  Palmitoylglycin, peptidy, ochrana SPF 50

  Návod na použití:

  Naneste malé množství produktu na vyčištěnou a krémem ošetřenou pleť.

  Typ pleti:

  Doporučeno pro každodenní použití po celý rok pro všechny typy pleti, které potřebují ochranu před slunečním zářením.

  Objem: 40ml

  Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

  5 ks
  zkušenost s kosmetikou Comfort Zone

  Comfort Zone: Oceněná kosmetika pro dokonalou péči o ženskou pokožku

  Kvalitní kosmetika je pro ženy základem každodenní péče o pleť a tělo. Jednou z nejlepších značek, která nabízí špičkovou kvalitu a dokonalou péči, je italská kosmetika Comfort Zone. Svými oceněními v kategorii "Nejlepší lázeňská kosmetika roku" na European Spa a Asian Spa Awards za roky 2006, 2008 a 2015 si získala srdce žen po celém světě.

  Moje zkušenost s kosmetikou Comfort Zone

  Kosmetika Comfort Zone je ideální volbou pro ženy, které hledají špičkovou kvalitu, účinnost a luxusní péči pro svoji pokožku. S oceněními na prestižních European Spa a Asian Spa Awards za roky 2006, 2008 a 2015, které potvrzují její jedinečnost a výjimečnost, se Comfort Zone stává jedním z nejoblíbenějších značek na trhu. Přírodní složky, moderní technologie a udržitelný přístup k výrobě dělají z této značky perfektní volbu pro každou ženu.

  Luxusní složení a výzkum pro dokonalou péči

  Značka Comfort Zone klade důraz na výzkum a inovace, aby ženám poskytla co nejúčinnější produkty. Díky spolupráci s předními vědeckými institucemi a laboratořemi vytváří kosmetické přípravky bohaté na přírodní složky, které jsou kombinovány s nejmodernějšími technologiemi.

  Široký sortiment pro všechny typy pleti

  Comfort Zone nabízí širokou škálu produktů pro péči o pleť a tělo. Mezi její bestsellery patří hydratační krémy, séra, tonika, čistící prostředky, masky, tělové mléka, peelingy a mnoho dalšího. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům pleti, od citlivé přes smíšenou až po mastnou.

  Udržitelnost a péče o planetu

  Značka Comfort Zone se také zaměřuje na udržitelnost a snižování svého dopadu na životní prostředí. Společnost vyrábí své produkty v ekologicky šetrném závodě, který využívá obnovitelné zdroje energie. Balení výrobků je navrženo tak, aby bylo snadno recyklovatelné.

  Relaxace a ošetření v lázních

  Kosmetika Comfort Zone je oblíbená nejen pro domácí použití, ale také v luxusních lázních a wellness centrech po celém světě. Ženy si tak mohou dopřát exkluzivní ošetření s oceněnými produkty Comfort Zone, které jim poskytnou pocit hluboké relaxace a regenerace pokožky.

  No reviews

  Mohlo by vás také zajímat

  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.