Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40ml

Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40 ml

1 645 Kč

Tónovaný krém pro ochranu před pigmentací.

Akce! Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma!

 

Comfort Zone Sublime Skin Color Perfect SPF 50 40ml

Popis:

Lehce tónovaný krém pro každodenní ochranu před slunečním zářením, které dlouhodobě způsobuje nežádoucí tvorbu pigmentových skvrn.

Jemně tónovaný krém sjednocuje pleť, chrání ji před slunečním zářením a díky obsahu palmitoylglycinu a peptidu má skvělý zpevňující účinek. Velmi lehká nemastící textura umožňuje zároveň použití krému namísto podkladové báze pod make-up.

Aktivní složky:

Palmitoylglycin, peptidy, ochrana SPF 50

Návod na použití:

Naneste malé množství produktu na vyčištěnou a krémem ošetřenou pleť.

Typ pleti:

Doporučeno pro každodenní použití po celý rok pro všechny typy pleti, které potřebují ochranu před slunečním zářením.

Objem: 40ml

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.