Comfort Zone Sublime Skin Lift & Fill...

Comfort Zone Sublime Skin Lift & Fill Ampoule 7 x 2 ml

1 186 Kč

Zpevňující koncentrát

 

Comfort Zone Sublime Skin Lift & Fill Ampoule 7 x 2 ml

Popis:

Okamžitý lifting. Obnovte pevnost a pružnost pokožky a porazte známky stárnutí.

Aktivní složky:

ACETYL-ESAPEPTIDE 1 - účinek podobný botoxu

OLYGOPEPTIDE 1 - doplňuje a podporuje extra buněčnou matrici

KYSELINA MAKRO-HYALURONOVÁ - hydratuje a zvedá

99,5% složek přírodního původu

Typ pleti:

Zralá pleť s vrásky

Použití:

Balení obsahuje 7 skleněných lahviček na 7 denní kůrupři aplikaci ráno a večer 1/2 ampule nebo 14 denní kůru s aplikací 1/2 ampule na den.

Objem: 7 x 2 ml

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.