SUNEW Liftingové patches
  SUNEW Liftingové patches
  SUNEW Liftingové patches
  SUNEW Liftingové patches

  SUNEW Liftingové patches

  730 Kč
  S DPH

  Liftingové náplasti pod oči

   

  Liftingové patches

  Popis: Intenzivně liftingové a zvlhčující oční náplasti - omlazující účinek viditelné již po prvním použití.
  Výsledek:
  100% rozzářená pleť
  100% hydratace a zpevnění pokožky
  93% pomáhá zklidnit pokožku
  87% lifting a zpevnění pokožky
  Účinky potvrzené výzkumem
  Aktivní složky:
  Extrakt z kadeřavé chrupavky – omlazující náplasti na tmavé kruhy pod očima mají chladivý a hydratační účínek a pomáhají proti otokům
  Trehalóza – účinně hydratuje pokožku a posiluje jeho ochrannou bariéru. Zabraňuje stárnutí pokožky a zlepšuje ji pevnost a pružnost
  Extrakt z portulaky – silný zklidňující a antioxidační účinek. Bohatý zdroj na polyfenoly, omega-3 kyseliny, vitamíny A a C.
  Hyaluronát sodný – derivát kyseliny hyaluronové, nazývané elixír mládí. Dělá pokožku pevnější, pevnou, pružnou, napnutou a elastickou.

  5 ks
  zkušenost s kosmetikou SUNEW

  SUNEW MED+ - kosmetika pro aktivní ženy

  Koncept SUNEW je zpětným psaním slova "WENUS" - což je jméno planety, jehož původ pochází od římské bohyně lásky Venuše. Venuše jako symbol lásky ke kráse a úplného obratu v pořádku se stala základem této značky.

  Proč SUNEW MED+?

  Nyní může každý mít krásnou pleť SunewMed+ vybírá pečlivě formulace kosmetiky, které jdou ruku v ruce s účinností a designem. Účinek našich kosmetik je okamžitý. Věnujeme je lidem jako my - zapracovaným rodičům, kteří se chtějí cítit krásně, i když nemají čas na sérii procedur. V Polsku provádíme aplikační a aparátové testy pod dohledem dermatologa.

  Jaká byla cesta k úspěchu značky?

  Během prvních 10 let hledaly svou cestu, zkoušely různé formulace, až před 7 lety pochopily, co je nejdůležitější - okamžitě viditelné výsledky! Tak vznikly řady SunewMed+ a Essence+. Naším cílem je vytvářet kosmetiku, která využívá nejcennějších a nejúčinnějších složek a stane se vašimi oblíbenými kosmetickými produkty, které si vezmete s sebou na konec světa - protože už si bez nich nebudete chtít žít! Sníme o tom, aby naše kosmetiky byly doporučovány matkám, dcerám, kamarádkám, protože jejich účinnost potvrdí vaši dokonalou pleť.

  Jaké jsou hodnoty značky?

  Správa firmy i samotné produkty odrážejí hodnoty, které sestry sdílí. Vřelá atmosféra mezi pracovním týmem, milým obsluhováním zákazníka a otevřeností vůči jeho potřebám, stejně jako samotné produkty, určené pro aktivní ženy. Nevadí, jestli skloubíte svou profesní práci s rodinou, jestli jste matkou nebo aktivní ženou, která cestuje po světě. Každá z nás se může postarat o sebe a těšit se z krásné pleti.

  Kde značka vzniká?

  Hrdost na dvě srdce Srdce značky bije na dvou kontinentech, ve dvou časových pásmách. V Polsku pracujeme na výběru receptur, návrzích obalů, testujeme účinnost a bezpečnost našich kosmetik. Zde vznikají nápady, které realizujeme se svým týmem. Koncept poté putuje do naší kanceláře v Číně, kde začíná pracovní den, když jdeme spát - zde jsou naše projekty uváděny do života.

  Proč Čína?

  Protože jsme spojeny s touto zemí již více než 10 let. Jedna z nás tam strávila mnoho času a nechala se inspirovat asijskými ženami, které žijí ve znečištěných metropolích, pracují dokonce 7 dní v týdnu, jsou matkami, hospodyňkami a skvělými specialistkami ve svých oborech, ale především krásnými ženami, které svou pokožkou bez make-upu oslňují a díky tomu si udržují mladistvý vzhled. A tak jsme se zamilovaly do Asie - do jejich aktivních složek, výrobního systému, technologie. Trávíme tam spoustu času, dbáme na každý detail a objevujeme tajemství krásy asijských žen.

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.