SUNEW Balzám na rty
  SUNEW Balzám na rty
  SUNEW Balzám na rty
  SUNEW Balzám na rty

  SUNEW Balzám na rty

  66 Kč

  SUNEW Balzám na rty

  Příchuť

   

  Balzám na rty

  Popis: Transparentní balzámy na bázi bambuckého másla z afrických ořechů.
  Výsledek:
  Na pokožce vytvářejí tenkou ochrannou vrstvu, která rty chrání a hydratuje po celý den.
  Aktivní složky:
  Bambucké máslo – vyživuje, hydratuje a zmírňuje příznaky suché kůže.
  Včelí vosk – vyživuje a chrání, zadržuje vodu pod kožními tkáněmi.

  5 ks
  zkušenost s kosmetikou SUNEW

  SUNEW MED+ - kosmetika pro aktivní ženy

  Koncept SUNEW je zpětným psaním slova "WENUS" - což je jméno planety, jehož původ pochází od římské bohyně lásky Venuše. Venuše jako symbol lásky ke kráse a úplného obratu v pořádku se stala základem této značky.

  Proč SUNEW MED+?

  Nyní může každý mít krásnou pleť SunewMed+ vybírá pečlivě formulace kosmetiky, které jdou ruku v ruce s účinností a designem. Účinek našich kosmetik je okamžitý. Věnujeme je lidem jako my - zapracovaným rodičům, kteří se chtějí cítit krásně, i když nemají čas na sérii procedur. V Polsku provádíme aplikační a aparátové testy pod dohledem dermatologa.

  Jaká byla cesta k úspěchu značky?

  Během prvních 10 let hledaly svou cestu, zkoušely různé formulace, až před 7 lety pochopily, co je nejdůležitější - okamžitě viditelné výsledky! Tak vznikly řady SunewMed+ a Essence+. Naším cílem je vytvářet kosmetiku, která využívá nejcennějších a nejúčinnějších složek a stane se vašimi oblíbenými kosmetickými produkty, které si vezmete s sebou na konec světa - protože už si bez nich nebudete chtít žít! Sníme o tom, aby naše kosmetiky byly doporučovány matkám, dcerám, kamarádkám, protože jejich účinnost potvrdí vaši dokonalou pleť.

  Jaké jsou hodnoty značky?

  Správa firmy i samotné produkty odrážejí hodnoty, které sestry sdílí. Vřelá atmosféra mezi pracovním týmem, milým obsluhováním zákazníka a otevřeností vůči jeho potřebám, stejně jako samotné produkty, určené pro aktivní ženy. Nevadí, jestli skloubíte svou profesní práci s rodinou, jestli jste matkou nebo aktivní ženou, která cestuje po světě. Každá z nás se může postarat o sebe a těšit se z krásné pleti.

  Kde značka vzniká?

  Hrdost na dvě srdce Srdce značky bije na dvou kontinentech, ve dvou časových pásmách. V Polsku pracujeme na výběru receptur, návrzích obalů, testujeme účinnost a bezpečnost našich kosmetik. Zde vznikají nápady, které realizujeme se svým týmem. Koncept poté putuje do naší kanceláře v Číně, kde začíná pracovní den, když jdeme spát - zde jsou naše projekty uváděny do života.

  Proč Čína?

  Protože jsme spojeny s touto zemí již více než 10 let. Jedna z nás tam strávila mnoho času a nechala se inspirovat asijskými ženami, které žijí ve znečištěných metropolích, pracují dokonce 7 dní v týdnu, jsou matkami, hospodyňkami a skvělými specialistkami ve svých oborech, ale především krásnými ženami, které svou pokožkou bez make-upu oslňují a díky tomu si udržují mladistvý vzhled. A tak jsme se zamilovaly do Asie - do jejich aktivních složek, výrobního systému, technologie. Trávíme tam spoustu času, dbáme na každý detail a objevujeme tajemství krásy asijských žen.

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.