D-LAB NUTRIKOSMETIKA Detoxikace jater Détox Foie
  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Detoxikace jater Détox Foie

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Detoxikace jater Détox Foie

  930 Kč
  S DPH

  Doplněk stravy Détox Foie (56 kapslí)

   

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Detoxikace jater Détox Foie

  Popis:

  Přispívá regeneraci jater, obnovuje vitalitu, rozjasňuje pleť, bojuje s těžkými kovy. Čistící fytoterapeutický koncentrát, který stimuluje vylučování toxinů, bojuje s těžkými kovy a trvale chrání játra a jiné filtrační orgány.

  Aktivní složky:

  Ostropestřec, Turmeric, Artyčok, Pampeliška, L-methionine, L-valine, Magnesium aj.

  Doporučené dávkování:

  Užijte 2 tobolky denně ráno nezávidle na jídle.

  Obsah balení: Détox Foie (56 kapslí)

  4 ks
  zkušenost s kosmetikou D-LAB Nutricosmetics

  D-LAB Nutricosmetics: Cesta k přirozené kráse zevnitř

  V dnešním rychlém a stresujícím světě hledáme způsoby, jak podpořit naši krásu, aniž bychom museli obětovat kvalitu a zdraví. Jedním z takových způsobů je použití nutrikosmetiky - kosmetických produktů, které jsou doplňkem stravy a podporují zdraví a krásu zevnitř. Jednou z nejúčinnějších značek v tomto odvětví je D-LAB Nutricosmetics, která nabízí širokou škálu produktů pro různé potřeby. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím těchto produktů a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

  Moje zkušenost s D-LAB Nutricosmetics

  Jako někdo, kdo vždy hledal způsoby, jak zlepšit kvalitu pleti a zdraví vlasů, jsem se rozhodla vyzkoušet několik produktů z řady D-LAB Nutricosmetics. Zde je přehled mých zkušeností s některými z jejich nejoblíbenějších produktů:

  D-LAB Pure Complexion Cocktail

  Tento doplněk je určený pro podporu čisté a zdravé pleti tím, že pomáhá bojovat proti nedokonalostem a reguluje produkci kožního mazu. Obsahuje kombinaci přírodních složek, jako je zinek, vitamin B5, měď a kvasnice. Po použití tohoto produktu po dobu jednoho měsíce jsem si všimla, že moje pleť je čistší, jasnější a má méně zánětů a pupínků. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří trpí akné nebo mastnou pletí.

  D-LAB Hair & Nails Nutri-Booster

  Jelikož jsem měla vždy problémy s lámavými a slabými nehty i vlasy, rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které posilují vlasy a nehty. Po užívání tohoto produktu jsem zaznamenala značné zlepšení jak ve svých nehtech, tak ve vlasech. Nehty se staly pevnějšími a méně náchylnými k lámání, zatímco vlasy silnějšími a lesklými. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zlepšení kvality svých vlasů a nehtů.

  D-LAB Detox & Drainage Complex

  Tento produkt je zaměřen na podporu detoxikace těla a eliminaci toxinů, které mohou ovlivnit pleť a celkové zdraví. Obsahuje přírodní složky, jako je zelený čaj, artičok, kopřiva a jablečný ocet. Po třítýdenním užívání jsem si všimla, že moje pleť vypadá svěžejší a má méně otoků. Navíc jsem se cítila energičtější a celkově zdravější. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit detoxikaci a zlepšit zdraví pleti.

  D-LAB Slimming Complex

  Ačkoli jsem nikdy neměla vážný problém s nadváhou, chtěla jsem zkusit tento doplněk, abych zjistila, zda mi pomůže udržet svou ideální váhu a zlepšit tvar těla. Tento produkt obsahuje směs přírodních složek, jako je Garcinia cambogia, zelený čaj a L-karnitin, které pomáhají podporovat metabolismus tuků a zvyšovat energetický výdej. Po užívání tohoto doplňku jsem si všimla, že jsem ztratil několik kilogramů a mé tělo bylo pevnější a lépe tvarované. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zdravý a přirozený způsob, jak zhubnout nebo udržet svou váhu pod kontrolou.

  3 Reviews

  Doporučuji!
  Nebyla jsem spokojená s pletí a tenhle přípravek mě zachránil, děkuji za doporučení svojí kamarádce. O pleť je třeba pečovat nejen kvalitními přípravky na jejím povrchu, ale i zevnitř. 😊 Je zde sice vyšší cena, ale stojí to za to!
  By Lucie Dohnalováon 10.10.2022

  Zlepšení pleti
  Má pleť po týdnu užívání doslova září a pupínky ustupují, doporučuji všem!!!
  By Dominika Vytáskováon 10.10.2022

  Doporučuji!
  Nebyla jsem spokojená s pletí a tenhle přípravek mě zachránil, děkuji za doporučení svojí kamarádce. O pleť je třeba pečovat nejen kvalitními přípravky na jejím povrchu, ale i zevnitř. 😊 Je zde sice vyšší cena, ale stojí to za to!
  By Lucie Dohnalováon 10.10.2022

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.