Comfort Zone Skin Regimen Tripeptide Cream 50 ml

Popis:

Tripeptide Cream obsahuje palmityol tripeptide-5 a extrakt z pampelišky, díky čemuž chrání pleť před znečištěním a zanechává ji pevnou, pružnou a výrazně hydratovanou po celý den. Lehce se vstřebávající chladivá textura a přírodní aroma navozují klid a působí proti stresu a jeho účinkům na pleť. 96% složek přírodního původu.

Vyrobeno v Itálii energií z obnovitelných zdrojů.

Aktivní složky:

Palmitoyl tripeptid-5, pampeliškový extrakt, Longevity Complex™ maqui bobule, špenát, divoké indigo.

Návod na použití:

Používejte denně na pokožku obličeje a krku po použití vybraného boosteru. Vmasírujte relaxačními pohyby od středu obličeje směrem ven.

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti, ve všech ročních obdobích. Doporučeno pro pleť se známkami stárnutí a drobnými vráskami či zašednutím způsobeným stresem./p>

Objem: 50 ml.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.