Comfort Zone Skin Regimen Night Detox 50 ml

Popis:

Lehká noční maska s glukonolaktonem a alfa-glukanovými kvasinkami pomáhá revitalizovat přes noc pokožku, která se do nového dne probouzí rozzářená. Chladivá textura balzámu a přírodní vyvážené aroma přímo vybízí k masáži obličeje před ulehnutím. 98,7% složek přírodního původu.

Vyrobeno v Itálii energií z obnovitelných zdrojů.

Aktivní složky:

Komplex dlouhověkosti Longevity Complex™ maqui bobule, špenát, divoké indigo; glukonolakton a alfa-glukanové kvasinky.

Návod na použití:

Vmasírujte produkt do pokožky krouživými pohyby ze středu tváře směrem ven. Nechte působit přes noc. Následující ráno vyčistěte obličej.

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti, ve všech ročních obdobích. Zvláště doporučeno pro stresovanou a unavenou pleť, s jemnými vráskami a prvními známkami stárnutí. Doporučený cyklus 28 dní detoxu každé 3 měsíce.

Objem: 50 ml.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.