• -170 Kč
Comfort Zone Renight Oil 30ml
Comfort Zone Renight Oil 30ml
Comfort Zone Renight Oil 30ml
Comfort Zone Renight Oil 30ml

Comfort Zone Renight Oil 30 ml

1 152 Kč 1 322 Kč -170 Kč

Vitamínová vzpruha pro noční péči o vaši pleť.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

Comfort Zone Renight Oil 30ml

Popis:

Intenzivní péče s hedvábně jemnou texturou, která rozjasní i nejunavenější pleť díky obsahu antioxidantů, které pleť zároveň chrání před stresem.

Aktivní složky:

Kustovnice čínská, makadamový olej.

Typ pleti:

Všechny typy pleti, zvlášť suchá a unavená pleť.

Použití:

Aplikujte večer na čistou pleť obličeje, krku a dekoltu a vmasírujte až do úplného vstřebání produktu.

Objem: 30 ml.

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.