INNO-DERMA EYE REVITALIZER 15g
  INNO-DERMA EYE REVITALIZER 15g

  INNO-DERMA EYE REVITALIZER 15g

  1 250 Kč
  S DPH

  Ošetření kontur očního okolí, které omlazuje a revitalizuje pokožku v periorbitální oblasti. Znatelně snižuje otoky kolem očí, tmavé kruhy a "havraní" vrásky.

   

  INNO-DERMA EYE REVITALIZER 15g

  Popis:
  Komplexní antiaging terapie očního okolí včetně eliminace otoků a tmavých kruhů. Krém účinně brání otokům v očním okolí a optimalizuje žilní cirkulaci. Dochází nejen k eliminaci otoků, ale také ke zlepšení elasticity pokožky očního okolí. Dále pomáhá k uvolnění obličejových svalů očního okolí a tím k eliminaci mimických vrásek.

  Aktivní složky:
  Peptidy, Flavonoidy, chytrá GPS.®technologie (aktivní přenos účinných látek do míst, kde jsou určeny)

  Typ pleti:
  Tmavé kruhy pod očima, "havraní" vrásky

  Použití:
  Po každodenním vyčištění pleti aplikujte krém do očního okolí pomocí kruhových pohybů konečky prstů a poklepem. Vyhlaďte směrem od nosu ke spánkům. Používejte ráno a večer.

  Objem: 15 g

  5 ks
  zkušenost s kosmetikou Innoaesthetics lab

  INNOAESTHETICS LAB kosmetika: Příběh ženy na cestě za krásou.

  V dnešním článku se podělím o své zkušenosti s produkty značky INNOAESTHETICS LAB, která se specializuje na dermatologickou estetiku. Díky kombinaci technicko-farmaceutických a vědecko-lékařských znalostí v laboratořích této značky můžeme vyzkoušet přípravky s nejlepšími klinickými výsledky na trhu..

  Moje zkušenost s INNOAESTHETICS LAB

  Moje zkušenost s produkty značky INNOAESTHETICS LAB byla velmi pozitivní. Díky jejich odborným znalostem a kvalitním přípravkům jsem dosáhla výsledků, které jsem si představovala. Pokud i vy hledáte účinnou a kvalitní péči o pleť, doporučuji vám vyzkoušet produkty značky INNOAESTHETICS LAB. S jejich širokou nabídkou a odborným přístupem si jistě najdete přípravky, které budou vyhovovat vašim individuálním potřebám a pomohou vám dosáhnout krásné a zdravé pleti. Věřím, že stejně jako já, i vy budete s výsledky spokojené a zamilujete si tuto značku.

  První krok: výběr produktů

  Když jsem se poprvé rozhodla vyzkoušet produkty značky INNOAESTHETICS LAB, byla jsem ohromena jejich širokou nabídkou. Po konzultaci s odborníky jsem si vybrala několik přípravků, které by měly být vhodné pro můj typ pleti a moje potřeby.

  Pravidelná péče o pleť

  Jedním z klíčových aspektů, na kterém INNOAESTHETICS LAB staví, je pravidelná péče o pleť. Proto jsem začala používat jejich čistící gel, hydratační krém a sérum, které jsem zařadila do své každodenní rutiny. Během několika týdnů jsem si všimla výrazných změn - moje pleť byla hydratovaná, pružná a zářivá.

  Speciální ošetření

  Kromě běžné péče jsem se rozhodla vyzkoušet také některé z jejich specializovaných přípravků. Například peeling, který mi pomohl s odstraněním odumřelých buněk a sjednocení tónu pleti, a masku pro zklidnění citlivé pokožky.

  Zázračné sérum

  Jedním z produktů, který mě nejvíce nadchl, bylo INNOAESTHETICS LAB sérum. Jeho složení bohaté na aktivní látky mi pomohlo vyhladit vrásky, zpevnit kontury obličeje a dodat pokožce zdravý vzhled.

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.