Kérastase Bain Crème Anti-Pelliculaire 250 ml

Kérastase Bain Crème Anti-Pelliculaire 250 ml

595 Kč

Hydratační buněčný šampon proti lupům pro suchou citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů.

 

Kérastase Bain Crème Anti-Pelliculaire 250 ml

Popis:
Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire značky Kérastase je zvlhčující buněčný šampon proti lupům bez silikonů a sulfátů určený pro suchou a citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Obsahuje pirokton olamin, který účinkuje proti všem příčinám tvorby lupů, a kyselinu salicylovou, díky níž může pokožka hlavy znovu dýchat.

Výsledky:
Krémové a zároveň lehké pěnivé složení odstraňuje lupy a šupinky kůže a zároveň zvlhčuje a zklidňuje suchou pokožku hlavy. Okamžitě uvolňuje a odstraňuje viditelné lupy a šupinky ulpělé na pokožce hlavy, aniž by přitom vysušoval vlasová vlákna. Účinnost proti lupům až po dobu 7 týdnů.*

Aktivní složky:
kyselina salicylová – pomáhá rozpouštět šupinky kůže, řeší následky lupů, umožňuje pokožce, aby mohla znovu dýchat
pirokton olamin – dlouhodobě působí proti tvorbě lupů a všem jejich příčinám, omezuje množení kvasinek, zpomaluje rychlost buněčné obnovy
glycerin – zvlhčující látka rostlinného původu, dodává vlasům měkkost a hydrataci bez sulfátů a silikonů

Typ vlasů:
Vlasy se sklonem k lupům

Použití:
Buněčný šampon proti lupům Kérastase Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire naneste na mokré vlasy. Přidejte vodu, napěňte a důkladně opláchněte. Dalším krokem je aplikace kondicionéru Fondant Apaisant Essentiel či masky Masque Revitalisant Essentiel. V případě kontaktu s očima šampon ihned vypláchněte vodou. Objeví-li se podráždění, používejte ho méně často.

Objem: 250 ml

5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.