Body Strategist Patch
Comfort Zone Body Strategist Patch
Body Strategist Patch
Comfort Zone Body Strategist Patch

Comfort Zone Body Strategist Patch

1 364 Kč

Zeštíhlující všestranné náplasti

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Sleva Ušetříte
3 10% Až do 409 Kč
 

Comfort Zone Body Strategist Patch

Popis:

Náplasti obsahující čistý kofein, řasy a karnitin, které pomáhají zbavit se zadržování vody a ukládání tuků. Díky aplikaci přímo na kůži můžete výsledky pozorovat den po dni. Pro ideální výsledek doporučujeme použití náplasti každých 24 hodin spolu s produkty Body Strategist Cream nebo Cream Gel.

Aktivní složky:

Chaluha, Čistý kofein (0,5%) a karnitin, Aescin a ginkgo biloba

Použití:

Doporučeno používat naplasti v cyklu nejméně jednoho měsíce. Dvě náplasti v prvních týdnech a po jedné náplasti zbylé dva týdny.

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

Produkt zatím nemá žádné recenze

Hodnocení Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.