Body Strategist Patch
Comfort Zone Body Strategist Patch
Body Strategist Patch
Comfort Zone Body Strategist Patch

Comfort Zone Body Strategist Patch

1 364 Kč

Zeštíhlující všestranné náplasti

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Jednotková sleva Ušetříte
3 10% 409 Kč
 

Comfort Zone Body Strategist Patch

Popis:

Náplasti obsahující čistý kofein, řasy a karnitin, které pomáhají zbavit se zadržování vody a ukládání tuků. Díky aplikaci přímo na kůži můžete výsledky pozorovat den po dni. Pro ideální výsledek doporučujeme použití náplasti každých 24 hodin spolu s produkty Body Strategist Cream nebo Cream Gel.

Aktivní složky:

Chaluha, Čistý kofein (0,5%) a karnitin, Aescin a ginkgo biloba

Použití:

Doporučeno používat naplasti v cyklu nejméně jednoho měsíce. Dvě náplasti v prvních týdnech a po jedné náplasti zbylé dva týdny.

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.