Comfort Zone Tranquillity Balm 30ml
Comfort Zone Tranquillity Balm
Comfort Zone Tranquillity Balm 30ml
Comfort Zone Tranquillity Balm 30ml
Comfort Zone Tranquillity Balm
Comfort Zone Tranquillity Balm 30ml

Comfort Zone Tranquillity Balm 30 ml

372 Kč

Multifunkční balzám s aromaterapeutickou vůni řady Tranquillity.

 

Comfort Zone Tranquallity Balm 30ml

Popis:

Víceúčelový balzám na suchou kůži na těle, který pomáhá zvláčnit pokožku rukou, loktů nebo například nehtovou kůžičku. Zároveň pokožce propůjčuje originální uklidňující vůni aromaterapeutické řady Tranquillity.

Použití:

Nanášejte dle potřeby na suchá místa na těle. Není vhodné k aplikaci na rty a obličej.

Objem: 30 ml

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.