D-LAB NUTRIKOSMETIKA Výživa vlasů Cappilaire
  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Výživa vlasů Cappilaire

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Výživa vlasů Cappilaire

  Vyprodáno
  3 150 Kč
  S DPH

  Doplněk stravy Keratin Komplex (84 kapslí) + Růstový Komplex (168 kapslí)

   

  D-LAB NUTRIKOSMETIKA Výživa vlasů Cappilaire

  Popis:

  Přístup pro syntézu keratinu, podporuje vlasy až do hloubky, zlepšuje kvalitu vlasových vláken, zpevňuje vlasová vlákna. Výživa vlasů keratinem a jeho aktivními složkami, brání vypadávání vlasů, podporuje jejich růst.

  Aktivní složky:

  Keratin přírodního původu, L-methionine, Chlorela, Vitamin B5, B8, B9 aj.

  Doporučené dávkování:

  Užijte 1 tobolku Keratin Komplex a 2 tobolky Růstový Komplex denně ráno nezávisle na jídle. 

  Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti.

  Obsah balení: Keratin Komplex (86 kapslí) + Růstový Komplex (168 kapslí)

  zkušenost s kosmetikou D-LAB Nutricosmetics

  D-LAB Nutricosmetics: Cesta k přirozené kráse zevnitř

  V dnešním rychlém a stresujícím světě hledáme způsoby, jak podpořit naši krásu, aniž bychom museli obětovat kvalitu a zdraví. Jedním z takových způsobů je použití nutrikosmetiky - kosmetických produktů, které jsou doplňkem stravy a podporují zdraví a krásu zevnitř. Jednou z nejúčinnějších značek v tomto odvětví je D-LAB Nutricosmetics, která nabízí širokou škálu produktů pro různé potřeby. V tomto článku se podělím o své zkušenosti s použitím těchto produktů a jejich vlivu na mou krásu a zdraví.

  Moje zkušenost s D-LAB Nutricosmetics

  Jako někdo, kdo vždy hledal způsoby, jak zlepšit kvalitu pleti a zdraví vlasů, jsem se rozhodla vyzkoušet několik produktů z řady D-LAB Nutricosmetics. Zde je přehled mých zkušeností s některými z jejich nejoblíbenějších produktů:

  D-LAB Pure Complexion Cocktail

  Tento doplněk je určený pro podporu čisté a zdravé pleti tím, že pomáhá bojovat proti nedokonalostem a reguluje produkci kožního mazu. Obsahuje kombinaci přírodních složek, jako je zinek, vitamin B5, měď a kvasnice. Po použití tohoto produktu po dobu jednoho měsíce jsem si všimla, že moje pleť je čistší, jasnější a má méně zánětů a pupínků. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří trpí akné nebo mastnou pletí.

  D-LAB Hair & Nails Nutri-Booster

  Jelikož jsem měla vždy problémy s lámavými a slabými nehty i vlasy, rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk. Obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů, které posilují vlasy a nehty. Po užívání tohoto produktu jsem zaznamenala značné zlepšení jak ve svých nehtech, tak ve vlasech. Nehty se staly pevnějšími a méně náchylnými k lámání, zatímco vlasy silnějšími a lesklými. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zlepšení kvality svých vlasů a nehtů.

  D-LAB Detox & Drainage Complex

  Tento produkt je zaměřen na podporu detoxikace těla a eliminaci toxinů, které mohou ovlivnit pleť a celkové zdraví. Obsahuje přírodní složky, jako je zelený čaj, artičok, kopřiva a jablečný ocet. Po třítýdenním užívání jsem si všimla, že moje pleť vypadá svěžejší a má méně otoků. Navíc jsem se cítila energičtější a celkově zdravější. Doporučuji tento doplněk pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit detoxikaci a zlepšit zdraví pleti.

  D-LAB Slimming Complex

  Ačkoli jsem nikdy neměla vážný problém s nadváhou, chtěla jsem zkusit tento doplněk, abych zjistila, zda mi pomůže udržet svou ideální váhu a zlepšit tvar těla. Tento produkt obsahuje směs přírodních složek, jako je Garcinia cambogia, zelený čaj a L-karnitin, které pomáhají podporovat metabolismus tuků a zvyšovat energetický výdej. Po užívání tohoto doplňku jsem si všimla, že jsem ztratil několik kilogramů a mé tělo bylo pevnější a lépe tvarované. Tento doplněk bych doporučila lidem, kteří hledají zdravý a přirozený způsob, jak zhubnout nebo udržet svou váhu pod kontrolou.

  2 Reviews

  Nechci nic jiného
  Vyhodila jsem spoustu peněz za drahé šampony pro růst vlasů a nikdy jsem neviděla výsledek. Kdybych věděla o DLAB kúře dříve, mohla jsem ušetřit nejen peníze, ale i čas. Jediný přípravek, který mi na moje jemné vlasy opravdu zafungoval!
  By Nikola Moravskáon 10.10.2022

  Koupím znovu!!!
  Mým snem bylo mít vždy krásné a dlouhé vlasy, konečně se mi sen po 3 měsíčním používání splnil!!! 😊 Miluju své vlasy.
  By Veronikaon 10.10.2022
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.