Kérastase Nutri-supplement split ends serum 50 ml
  Kérastase Nutri-supplement split ends serum 50 ml

  Kérastase Nutri-supplement split ends serum 50 ml

  1 240 Kč
  S DPH

  Intenzivně vyživující zcelující koncentrát na roztřepené konečky

   

  Kérastase Nutri-supplement split ends serum 50 ml

  Popis:
  Nutri-Supplement Split Ends Serum od Kérastase je ultra silné a vysoce výživné sérum na roztřepené konečky určené pro suché vlasy. Obsahuje polymery bránící vysušování vlasů, které uzavírají suché konečky vlasů a zabraňují třepení vlasů. Dodává vlasům základní živiny pro ještě intenzivnější výživu a posílení. Vlasy jsou sjednocené a hladké na dotek.

  Výsledky:
  Toto extrémně vyživující olejové sérum zabraňuje vysušování roztřepených konečků a má průsvitnou olejovou konzistenci. Má až čtyřnásobně vyšší ochranný účinek proti roztřepeným konečkům.*

  Aktivní složky:
  Polymery proti vysoušení

  Typ vlasů:
  Suché vlasy

  Použití:
  Do vlhkých konečků vlasů vetřete 5 kapek séra na roztřepené konečky vlasů jako bezoplachovou péči.

  Objem: 50 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.