Kérastase Nutritive 8H Magic night serum 90 ml

Kérastase Nutritive 8H Magic night serum 90 ml

1 025 Kč

Vyživující a zkrášlující noční sérum

 

Kérastase Nutritive 8H Magic night serum 90 ml

Popis:
8H Magic Night Serum od Kérastase je vysoce výživné zkrášlující noční sérum určené pro suché vlasy. Tato noční péče s okamžitým účinkem a lehkým, nemastným složením, obsahuje polymery bránící vysušování vlasů. Dodává vlasům základní živiny pro ještě intenzivnější výživu a posílení.

Výsledky:
Toto kouzelné noční sérum na vlasy s osmihodinovým účinkem revitalizuje a regeneruje suché vlasy během spánku a chrání je před poškozením vznikajícím třením o polštář. O 98 % silnější vlasy*

Aktivní složky:
Rostlinné proteiny: Základními složkami tohoto nočního vlasového séra jsou proteiny ze zrn pšenice, kukuřice a sóji, které fungují doslova jako potravinový doplněk. V kombinaci s mastnými kyselinami, omega kyselinami a vitamíny dodávají vlasům základní živiny.
Niacinamid: Derivát vitaminu B3, který ve vlasech uzavírá výživné látky. Posiluje ochrannou bariéru vlasových vláken a udržuje jejich dlouhodobé zdraví.
Glycerin: Glycerin je látka rostlinného původu zvyšující celkový hydratační účinek přípravkum.

Typ vlasů:
Suché vlasy

Použití:
Rozetřete obsah jedné pumpičky produktu v rukou a vmasírujte noční péči do délek a konečků suchých nebo vlhkých vlasů.

Objem: 90 ml

5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.