Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml
  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  660 Kč
  S DPH

  Intenzivní vyživující šamponová lázeň se základními živinami

   

  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  Popis:
  Nutritive Bain Satin Riche od Kérastase je vysoce vyživující šamponová lázeň pro velmi suché vlasy. Obsahuje polymery bránící vysušování, které vlasům dodávají intenzivní výživu a sílu. Nutritive Bain Satin Riche je proto jedním z nejlepších šamponů pro velmi suché vlasy. Navíc obsahuje nezbytné živiny pro zdraví a sílu suchých vlasů, které zároveň vlasy nezatěžují.

  Výsledky:
  Tato šamponová lázeň s vysoce výživným složením hloubkově čistí a obnovuje suché vlasy, které jsou po použití hydratované a příjemné na dotek. Šamponová lázeň Bain Satin Riche má bílou krémově-gelovou konzistenci. Pění a zamezuje tření vlasů, a proto je jedním z nejlepších produktů pro svědivou pokožku hlavy a velmi suché vlasy. Až o 56 % více hydratace okamžitě po použití a 72hodinová výživa*.

  Aktivní složky:
  Rostlinné proteiny - z pšeničných, kukuřičných a sójových zrn, společně s mastnými kyselinami, omega kyselinami a vitamíny dodávají vlasům základní živiny
  Glycerin - přináší vlasům a pokožce hlavy dlouhodobou a vyváženou hydrataci
  Niacinamid - derivát vitaminu B3, uzavírá ve vlasech výživné látky, posiluje ochrannou bariéru vlasových vláken a udržuje jejich dlouhodobé zdraví

  Typ vlasů:
  Suché vlasy

  Použití:
  Naneste šampon na mokré vlasy. Napěňte. Opláchněte a celý postup opakujte.

  Objem: 250 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.