Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml
  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  545 Kč

  Intenzivní vyživující šamponová lázeň se základními živinami

   

  Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 250 ml

  Popis:
  Nutritive Bain Satin Riche od Kérastase je vysoce vyživující šamponová lázeň pro velmi suché vlasy. Obsahuje polymery bránící vysušování, které vlasům dodávají intenzivní výživu a sílu. Nutritive Bain Satin Riche je proto jedním z nejlepších šamponů pro velmi suché vlasy. Navíc obsahuje nezbytné živiny pro zdraví a sílu suchých vlasů, které zároveň vlasy nezatěžují.

  Výsledky:
  Tato šamponová lázeň s vysoce výživným složením hloubkově čistí a obnovuje suché vlasy, které jsou po použití hydratované a příjemné na dotek. Šamponová lázeň Bain Satin Riche má bílou krémově-gelovou konzistenci. Pění a zamezuje tření vlasů, a proto je jedním z nejlepších produktů pro svědivou pokožku hlavy a velmi suché vlasy. Až o 56 % více hydratace okamžitě po použití a 72hodinová výživa*.

  Aktivní složky:
  Rostlinné proteiny - z pšeničných, kukuřičných a sójových zrn, společně s mastnými kyselinami, omega kyselinami a vitamíny dodávají vlasům základní živiny
  Glycerin - přináší vlasům a pokožce hlavy dlouhodobou a vyváženou hydrataci
  Niacinamid - derivát vitaminu B3, uzavírá ve vlasech výživné látky, posiluje ochrannou bariéru vlasových vláken a udržuje jejich dlouhodobé zdraví

  Typ vlasů:
  Suché vlasy

  Použití:
  Naneste šampon na mokré vlasy. Napěňte. Opláchněte a celý postup opakujte.

  Objem: 250 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.