• -100 Kč
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

590 Kč 690 Kč -100 Kč
S DPH

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy

 

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste 250 ml

Popis:

Trápíte se v koupelně, před zrcadlem s hřebenem v ruce a trávíte dlouhé minuty, zkoušíte nejrůznější přípravky, ale k požadovanému výsledku má Vás rozlítaný účes stále daleko? Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Vás nezklame. Je navržen přímo na míru nezvladatelným vlasům, které se stěží upravují. Upravený účes vykouzlíte raz dva a výsledek si okamžitě zamilujete.

Výsledky:

Dokonale uhlazuje nepoddajné vlasy a působí proti krepatění.

Dodává vlasovým vláknům jemnost a pružnost.

Čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot.

Usnadňuje úpravu vlasů

Aktivní složky:

Komplex Morpho-Kératine - zabraňuje krepatění a usnadňuje úpravu nepoddajných vlasů
Technologie Surface Perfector - usnadňuje rozčesávání a zjemňuje vlasová vlákna
Technologie High Precision Care Agent - obnovuje vitalitu vlasů bez zatížení
Použití:
Přiměřené množství přípravku naneste do mokrých vlasů od kořínků po délky. Napěňte, masírujte a následně důkladně opláchněte.
Objem: 250 ml
5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.