• -100 Kč
Kérastase Chronologiste Bain Revitalisant 250 ml
Kérastase Chronologiste Bain Revitalisant 250 ml

Kérastase Chronologiste Bain Revitalisant 250 ml

Vyprodáno
590 Kč 690 Kč -100 Kč
S DPH
 

KÉRASTASE CHRONOLOGISTE Bain Revitalisant 250 ml

Popis:

Dopřejte svým vlasům prvotřídní péči s revitalizujícím šampónem z řady Kérastase Chronologiste! Vyzkoušejte vzácné ingredience s vysokou koncentrací pro dosažení maximální proměny vlasů, a to vše v jednom šampónu vhodného pro všechny typy vlasů!

Aktivní složky:

Abyssine, bisabolol, gluko-lipidy, vitamin A a E, keramidy, oléo-komplex.

Výsledky:

  • Zklidnění, náprava a ochrana vlasové pokožky.
  • Léčivé, vyživující a posilující účinky pro Vaše vlasy.
  • Ochrana před alergeny a chemickými agresory.
  • Lesklé, lehké a poddajné vlasy!

Návod k použití:

Aplikujte malé množství Bain Revitalisant na mokré vlasy. Jemně vmasírujte do pokožky a do vlasů. Nechte chvíli působit a opláchněte.

Typ vlasů: Vhodný pro všechny typy vlasů.

Objem: 250 ml.

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.