• -100 Kč
Bain Elixir Ultime
Bain Elixir Ultime
Kérastase Bain Elixir Ultime 250 ml
Bain Elixir Ultime
Bain Elixir Ultime
Kérastase Bain Elixir Ultime 250 ml

Kérastase Bain Elixir Ultime 250 ml

Poslední kusy skladem
550 Kč 650 Kč -100 Kč
S DPH

Šamponová lázáň obohacená o komplex 4 vzácných olejů

Akce! + Při nákupu nad 1000Kč Vám vrátíme 10%!

 

KERASTASE Bain Elixir Ultime 250ml

Popis:

První šamponová lázeň s technologií Oléo-Complex obohacená o komplex 4 vzácných olejů pro všechny typy vlasů. Neobsahuje silikony a parabeny.

Výsledky:

Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí.

Vlasy jsou vyživené bohaté na dotek s oslnvým leskem, hebké a vzdušné bez zatížení.

Aktivní složky:

Olej z arganu - pomáhá obnovit vitalitu a sílu vlasů a přináší jim potřebnou ochranu

Olej z kamélie - zdroj vitamínu F a mastných kyselin, jež pomáhají uhladit vlasové vlákno a dodávají mu oslnivý lesk a pružnost

Olej z kukuřičných klíčků - obohacen o vitamíny A, E, které nabízí vlasům zvláčňující a antioxidační složky, pro výživu, poddajnost a ochranu vlasů

Olej z pracaxi - podporuje buněčnou obnovu, dodává vlasům sílu a odolnost

Typ vlasů:

Všechny typy vlasů

Použití:

Aplikujeme na mokré vlasy a jemně vmasírujeme. Při oplachování nanášejte postupně malé množství teplé vody a jemně emulgujte, poté důkladně opláchněte. Ideálně stejný proces opakujeme ještě jednou.

Objem: 250 ml

2 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.