• -100 Kč
Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml
Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

590 Kč 690 Kč -100 Kč
S DPH

Šamponová lázeň pro zesvětlené nebo melírované vlasy

 

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière 250 ml

Popis:

Nepochybujte ani na okamžik o kráse své blond barvy. Oslnivá zářivost. Díky kombinaci účinných látek budou navíc každý den perfektně čisté, chráněné a jak jinak než v dokonale studeném odstínu.

Výsledky:

Dodává vlasům dlouhotrvající hydrataci

Vlasy jsou až 8x viditelně zářivější a 11x méně náchylné k lámání

Odstraňuje nečistoty a částice ze znečištěného ovzduší

Eliminuje opětovné ulpívání zněčištěných částic

Dodává vlasům okamžitou záři, která vydrží až 24 hodin

Zanechává vlasy intenzivně vyživené

Aktivní složky:

Kyselina hyaluronová - dodává zpevnění a působí preventivně proti poškození

Protěž alpská - má antioxidační účinky, chrání a zjemňuje vlasová vlákna

UltraViolet neutralizátory - zbavují blond vlasy nežádoucího teplého podtónu

Použití:

Vlasy nejprve namočte a následně je zbavte přebytečné vody. Pomocí prstů poté naneste do 5 klíčových oblastí hlavy množství šamponu o velikosti mince a masírováním vytvořte s vodou emulzi. Zaměřte se především na pokožku hlavy, abyste se zbavili všech nečistot. Poté opláchněte. Naneste další dávku šamponové emulze ve stejném množství a opět promasírujte. Vytvoří se větší objem pěny, díky které se očistí především délky vlasů a konečky. Nakonec opět důkladně smyjte.

Objem: 250 ml

4 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.