• -100 Kč
Kérastase Résistance Bain Extentioniste 250 ml
Kérastase Résistance Bain Extentioniste 250 ml

Kérastase Résistance Bain Extentioniste 250 ml

590 Kč 690 Kč -100 Kč
S DPH

Šampon pro podporu růstu vlasů

 

Kérastase Résistance Bain Extentioniste 250 ml

Popis:

Jsou Vaše vlasy náchylné k lámání? Posilněte je. Šampon pro růst a posílení vlasů od kořínků proniká hluboko do vlasového vlákna a chrání ho během růstu po celé jeho délce. Speciální složení je obohaceno o aktivní komplex Creatine R, který zvyšuje odolnost a pružnost vlasů. Aminokyselina taurin pak podporuje zdravou pokožku hlavy. Dosáhněte i vy ideální délky svých vlasů, bez zbytečného lámání.

Výsledky:
Posiluje vnitřní strukturu vlasových vláken - od kořínků po konečky
Obnovuje přirozenou sílu vlasového vlákna
Čistí pokožku hlavy a podporuje její přirozené prostředí
Aktivní složky:
Creatin R - exkluzivní komplex složený z kreatinu a ceramidů
Kreatin - proniká hluboko do vlasového vlákna, posiluje ho
Lipidy pomáhají regenerovat pokožku hlavy
Taurin - aminokyselina s ochrannou funkcí, zajišťuje zdravou pokožku hlavy
Použití:
Šampon aplikujte na mokré vlasy, vytvořte bohatou vzdušnou pěnu a nechte uvolnit aromatickou vůni. Následně vlasy důkladně opláchněte.
Objem: 250 ml
5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.