Kérastase Nutritive Masquintense 200 ml
  Kérastase Nutritive Masquintense 200 ml

  Kérastase Nutritive Masquintense 200 ml

  1 130 Kč
  S DPH

  Hloubkově vyživující vysoce koncentrovaná maska pro sametové vlasy

   

  Kérastase Nutritive Masquintense 200 ml

  Popis:
  Masquintense od Kérastase je hloubkově vyživující vysoce koncentrovaná maska na vlasy pro velmi suché jemné až středně silné vlasy. Obsahuje rostlinné proteiny a niacinamid pro ještě intenzivnější výživu a posílení. Díky tomu je Masquintense jednou z nejlepších masek na suché a poškozené vlasy.

  Výsledky:
  V lehkém krému masky je ukryta silná dávka koncentrovaných živin pro hloubkovou výživu a posílení vlasů. Masquintense má bílou barvu a lehkou krémovou konzistenci, díky níž je ideální vlasovou maskou pro jemné vlasy. Až o 89 % více hydratace okamžitě po použití a 72hodinová výživa.*

  Aktivní složky:
  Lipidy: Tyto složky zlepšují přirozenou tvorbu mazu.
  Glucidy: Vlasovému vláknu od kořínků až po konečky dodávají potřebné živiny pro jeho zdraví.
  Proteiny: Vyživují vlasové vlákno a zvyšují jeho hebkost.
  Výtažek z oddenku kosatce: Tato látka chrání vlasy před oxidací a zajišťuje dlouhotrvající výživu.

  Typ vlasů:
  Suché vlasy

  Použití:
  Naneste do délek a na konečků vlasů umytých šamponem a nechte působit 3-5 minut. Opláchněte.

  Objem: 200 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.