Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

711 Kč

Intenzivě vyživující a ultra lehká péče se základními živinami pro snadnější rozčesávání

 

Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

Popis:
Lait Vital od Kérastase je vysoce výživná, ultralehká péče pro snadnější rozčesávání jemných až středně suchých vlasů. Obsahuje hodnotné lipidy a vitamíny pro intenzivní výživu suchých vlasů, které uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a úpravu. Lait Vital je nabitý prospěšnými látkami, které vlasy vyživují a posilují.

Výsledky:
Účinné látky této lehké péče pronikají hluboko do vlasových vláken, hydratují je a uzavírají jejich kutikuly, aby se vlhkost ve vlasech udržela co nejdéle. Lait Vital má bílou krémově-gelovou texturu a je jedním z nejlepších bezoplachových péčí pro suché vlasy. Až o 85 %* více hydratace hned po použití a 72hodinová výživa*.

Aktivní složky:
Lipidy - zlepšují přirozenou produkci oleje,
Glucidy - poskytují vlasům energii a podporují jejich výživu
Proteiny - vyživují vlasy a změkčují je
Extrakt z kosatce - chrání vlasy před oxidací a vyživuje.

Typ vlasů:
Suché vlasy

Použití:
Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

Objem: 200 ml

5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.