Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml
  Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

  Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

  860 Kč
  S DPH

  Intenzivě vyživující a ultra lehká péče se základními živinami pro snadnější rozčesávání

   

  Kérastase Nutritive Lait Vital 200 ml

  Popis:
  Lait Vital od Kérastase je vysoce výživná, ultralehká péče pro snadnější rozčesávání jemných až středně suchých vlasů. Obsahuje hodnotné lipidy a vitamíny pro intenzivní výživu suchých vlasů, které uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a úpravu. Lait Vital je nabitý prospěšnými látkami, které vlasy vyživují a posilují.

  Výsledky:
  Účinné látky této lehké péče pronikají hluboko do vlasových vláken, hydratují je a uzavírají jejich kutikuly, aby se vlhkost ve vlasech udržela co nejdéle. Lait Vital má bílou krémově-gelovou texturu a je jedním z nejlepších bezoplachových péčí pro suché vlasy. Až o 85 %* více hydratace hned po použití a 72hodinová výživa*.

  Aktivní složky:
  Lipidy - zlepšují přirozenou produkci oleje,
  Glucidy - poskytují vlasům energii a podporují jejich výživu
  Proteiny - vyživují vlasy a změkčují je
  Extrakt z kosatce - chrání vlasy před oxidací a vyživuje.

  Typ vlasů:
  Suché vlasy

  Použití:
  Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

  Objem: 200 ml

  4 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.