Kérastase Fondant Apaisant Essentiel 200 ml
  Kérastase Fondant Apaisant Essentiel 200 ml

  Kérastase Fondant Apaisant Essentiel 200 ml

  970 Kč
  S DPH

  Zklidňující buněčný kondicionér usnadňující rozčesávání vlasů určený pro citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů.

   

  Kérastase Fondant Apaisant Essentiel 200 ml

  Popis:
  Symbiose Fondant Apaisant Essentiel značky Kérastase je zklidňující buněčný kondicionér usnadňující rozčesávání určený pro citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Neobsahuje sulfáty ani silikony. Součástí jeho složení je kyselina salicylová, díky níž může pokožka hlavy volně dýchat, a extrakt Bifidus posilující její zdraví.

  Výsledky:
  Hydratační složení zmírňuje nepříjemné pocity na pokožce hlavy a podporuje zachování funkce kožní bariéry. Intenzivně, ale s lehkostí pečuje o pokožku hlavy a délky vlasů. Již po prvním použití snižuje citlivost pokožky hlavy a postupně posiluje vitalitu vlasů*

  Aktivní složky:
  kyselina salicylová – pomáhá rozpouštět šupinky kůže, řeší následky lupů, umožňuje pokožce, aby mohla znovu dýchat
  extrakt Bifidus – udržuje přirozené prostředí pokožky hlavy zdravé a v rovnováze
  glycerin – zvlhčující látka rostlinného původu, dodává vlasům měkkost a hydrataci
  bez sulfátů a silikonů

  Typ vlasů:
  Vlasy se sklonem k lupům

  Použití:
  Buněčný kondicionér na vlasy a vlasovou pokožku Kérastase Symbiose Fondant Apaisant Essentiel naneste na vlasy umyté šamponem Kérastase Symbiose a prosušené ručníkem. Vmasírujte do pokožky hlavy a do délek vlasů až ke konečkům. Nechte působit 2–3 minuty. Pak přidejte vodu, zpěňte a důkladně opláchněte.

  Objem: 200 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.