Kérastase Masque Revitalisant Essentiel 200 ml
  Kérastase Masque Revitalisant Essentiel 200 ml

  Kérastase Masque Revitalisant Essentiel 200 ml

  1 240 Kč
  S DPH

  Intenzivní revitalizační maska pro poškozené vlasy se sklonem k tvorbě lupů.

   

  Kérastase Masque Revitalisant Essentiel 200 ml

  Popis:
  Symbiose Masque Revitalisant Essentiel značky Kérastase je revitalizační maska pro poškozené vlasy se sklonem k tvorbě lupů. Neobsahuje sulfáty. Součástí složení je kyselina salicylová, díky které může pokožka hlavy znovu dýchat, a skvalan, poskytující intenzivní péči o vlasová vlákna.

  Výsledky:
  Vysoce intenzivní složení speciálně navržené k péči o poškozené vlasy se sklonem k tvorbě lupů. Zmírňuje nepříjemné pocity a podporuje zachování kožní bariéry pokožky hlavy. Pomáhá odstraňovat zbytky nečistot z délek vlasů, výrazně usnadňuje rozčesávání vlasů, vrací vlasovým vláknům hydrataci a intenzivně je vyživuje.

  Aktivní složky:
  kyselina salicylová – pomáhá rozpouštět šupinky kůže, řeší následky lupů, umožňuje pokožce, aby mohla znovu dýchat
  skvalan – výživný lipid, zajišťuje intenzivní péči o vlasové vlákno
  glycerin – zvlhčující látka rostlinného původu, dodává vlasům měkkost a hydrataci
  bez sulfátů

  Typ vlasů:
  Vlasy se sklonem k lupům

  Použití:
  Regenerační masku na vlasy Kérastase Symbiose Masque Revitalisant Essentiel naneste na vlasy umyté šamponem Kérastase Symbiose a prosušené ručníkem. Vmasírujte do délek vlasů až po konečky a nechte působit 3–5 minut. Pak přidejte vodu, zpěňte a důkladně opláchněte.

  Objem: 200 ml

  5 ks

  Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

  Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

  Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

  No reviews
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Product added to compare.