Kérastase Micro-Peeling Cellulaire 200 ml

Kérastase Micro-Peeling Cellulaire 200 ml

802 Kč

Buněčný mikropeeling pro citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů.

 

Kérastase Micro-Peeling Cellulaire 200 ml

Popis:
Buněčný mikropeeling Symbiose značky Kérastase nabízí buněčnou mikroexfoliační péči bez silikonů. Jeho čisticí mikropeelingový účinek je založen na kyselině salicylové a rostlinných částečkách, které okamžitě odstraňují odumřelé kožní buňky a šupinky kůže nejen na biologické úrovni, ale i viditelně. Čistí pokožku hlavy, aniž by ji vysušoval, a zmírňuje nepříjemné pocity. Kořínky vlasů jsou po použití zvednuté a vlasy oživené.*

Výsledky:
Exfoliační perličky a jemná kyselina připravují pokožku hlavy na ošetření látkami s účinkem proti lupům a umožňují jejich hlubší prostoupení do pokožky. Pro dosažení optimálních výsledků je vhodné vlasy po použití mikropeelingu Symbiose umýt šamponem Symbiose.

Aktivní složky:
kyselina salicylová (1,9 %) – pomáhá rozpouštět šupinky kůže, řeší následky lupů, umožňuje pokožce, aby mohla znovu dýchat
prášek z meruňkových a arganových pecek – provádějí exfoliaci, zesilují peelingový účinek tím, že pomáhají uvolnit shluky odumřelých kožních buněk vlasové pokožky
mentol – přispívá k pocitu svěžesti při aplikaci
bez silikonů

Typ vlasů:
Vlasy se sklonem k lupům

Použití:
Buněčný vlasový peeling proti lupům Kérastase Symbiose Micro-Peeling Cellulaire naneste na namočené vlasy před použitím šamponu Kérastase Symbiose. Přidejte vodu, napěňte a vmasírujte prsty do pokožky hlavy. Nakonec důkladně opláchněte. Při kontaktu s očima ihned důkladně vypláchněte oči vodou. V případě zvlášť úporných potíží s lupy lze používat denně před mytím vlasů, v ostatních případech 2× týdně. Objeví-li se podráždění, používejte peeling méně často.

Objem: 200 ml

5 ks

Kérastase Paris je značka luxusní vlasové péče zastoupená v nejluxusnějších kadeřnických salonech na 5 kontinentech. Mezi salony značky Kérastase Paris patří popřední vlasové salony jako jsou: salon Prestige v Nitře – Inštitút Kérastase Paris, salon Andrea Josková v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Petra Koppová v Hradci Králové – Koncept Institut Kérastase Paris, salon Vlasta Korbelová v Praze – Koncept Institut Kérastase Paris či salon Les Palisades v Bratislavě – Koncept Institut Kérastase Paris.

Značka Kérastase Paris založená v roce 1964 představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Díky expertize Pokrokového výzkumu L´Oréal je Kérastase Paris více než 40 let technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Umění péče Kérastase Paris je založeno na 3 důležitých komponentech: nejpokrokovější technologie, odbornost Kadeřniků-poradců Kérastase Paris a osobní přístup Kadeřníka-poradce Kérastase Paris k zákazníkovi.

Váš Kadeřník-poradce Kérastase Paris Vám na základě odborné diagnózy vlasů a vlasové pokožky doporučí Program osobní péče Kérastase Paris na míru potřebám Vašich vlasů a vlasové pokožky Pokrokový Výzkum L´Oréal vyvíjí programy osobní péče založené na nejpokrokovějších technologiích. Programy osobní péče Kérastase Paris jsou permanentně technologicky inovované, obsahují pokrokové ingredience v jedinečných kompozicích a dodávají inspiraci zákazníkům salonů Kérastase Paris jak pravidelně pečovat o své vlasy a vlasovou pokožku pro podporu jejich zdraví a krásy. 

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.